14:07 / 12.07.2018

Swojskie wyroby z Pasją - Otwarcie sklepu MANUFAKTURA PASJA w Radomiu

© Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

W dniu 11.07.2018 (środa) został uroczyście otwarty nowy sklep Manufaktura Pasja przy ulicy Kilińskiego 5 w Radomiu.

W godzinach. 10:00-18:00 w dniu otwarcia klienci mogli spróbować wyrobów produkowanych przez Pasję, podawana była również kawa rava cafe z dwóch doskonałych mieszanek świeżo palonej kawy. Nie mogło zabraknąć szampana oraz nalewki.

© Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

Jego właścicielami są Milena Maciek Montelatic właściciele Restauracji PASJA

- "Dzięki dużemu zainteresowaniu naszymi produktami na Kiermaszu Świątecznym powstał pomysł, aby były one dostępne cały czas w sklepie stacjonarnym" - powiedział Maciek Montelatic.

© Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

W tym dniu serwowane były nasze wyroby i produkty. Z naszej manufaktury były: - mięsa pieczone, wędzone, smalec, śledzie, dżemy, konfitury i wiele innych"

W sklepie będzie można zaopatrzyć się w wyroby i produkty: paszteciki, kotlety z kapustą i pieczarkami, mielone, śledzie w oleju, śledzie po kaszubsku, wędliny wędzone, smalec, wędliny pieczone, gołąbki, pierogi z gęsią, sałatki jarzynowe, tatar z łososia oraz  pieczywa na naturalnym zakwasie z piekarni „Czas na Chleb”,  Świeżo wyciskane soki „Duży sok”,  Prawdziwe, naturalne „Miody Polskie”, Ciasta z cukierni „Ewa”, kawę rava,  

© Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

Wszystkie oferowane produkty są najwyższej jakości, bez konserwantów, sztucznych barwników - nasza domena to NATURA zapewnia właściciel sklepu.

Adam Dziedzic