23:05 / 16.05.2020

Sukces zwoleńskich mażoretek na Mistrzostwach ŚWIATA -WAMT ONLINE WORLD CHAMPIONSHIP 2020

Mażoretki MOMZ pilnie pracują online pod okiem Angeliki Toporek instruktorki i tamburmajorki orkiestry. Lekcje online z pomponami poprowadzi Julia Hajduk mażoretka MODMZ.

Na Mistrzostwach Świata Online WAMT ONLINE WORLD CHAMPIONSHIP 2020 mażoretki Młodzieżowej Orkiestry Dętej Miasta Zwolenia wywalczyły podium!
-Iga Dziewit 2 miejsce w kategorii buława solo junior
-Duet Amelia Wilkiewicz, Iga Dziewit 3 miejsce w kategori duo/trio buława senior.

Iga Dziewit 2 miejsce w kategorii buława solo junior

Mażoretki Młodzieżowej Orkiestry Dętej Miasta Zwolenia mają na swoim koncie wiele sukcesów. Obecnie w czasie epidemii wytrwale trenują i zdobywają kolejne tytuły między innymi:

Na Mistrzostwach Polski Mażoretek on-line zorganizowanych przez Federację EMA&WAMT Polska, które odbyły się 1 maja w Giżycku (z powodu sytuacji epidemicznej  organizatorzy przeprowadzili zawody w rywalizacji on-line). Mażoretki Młodzieżowej Orkiestry Dętej Miasta Zwolenia uplasowały się w ścisłej czołówce i otrzymały nominację do Mistrzostw Świata!
Nagrany film występu Mażoretek z przygotowanym układem choreograficznym został wysłały do organizatorów mistrzostw Polski. Mażoretki przygotowywała Angelika Toporek, tamburmajorka i instruktorka mażoretek w Młodzieżowej Orkiestrze Dętej Miasta Zwolenia. Występy zawodniczek oceniali międzynarodowi sędziowie. -

I -Podczas Mistrzostw Polski On-line zwoleńskie mażoretki uplasowały się w ścisłej czołówce:
-Iga Dziewit zdobyła trzecie miejsce i tytuł Internetowego II Wicemistrza Polski Mażoretek w kategorii solo buława juniorki
-Julia Hajduk otrzymała wyróżnienie i czwarte miejsce w kategorii solo flaga seniorki.
-Natomiast duet Amelii Wilkiewicz i Igi Dziewit zdobył trzecie miejsce i tytuł Internetowego II Wicemistrza Polski Mażoretek w kategorii duo/trio buława seniorki.

Sędziowie podczas Mistrzostw Polski Mażoretek, które odbyły się w Giżycku. przyznali mażoretkom z Młodzieżowej Orkiestry Dętej Miasta Zwolenia nominacje do Mistrzostw Świata „Online World Championship Majorettes Sport”.
-W zaszczytnym gronie najlepszych zawodniczek świata znalazły się: Iga Dziewit nominowana w kategorii junior solo, Julia Hajduk, Angelika Toporek i Amelia Wilkiewicz nominowane w kategorii senior solo, a także duet Amelii Wilkiewicz i Igi Dziewit z nominacją w kategorii senior duo/trio.

II -Na Mistrzostwach Świata Online WAMT ONLINE WORLD CHAMPIONSHIP 2020 mażoretki Młodzieżowej Orkiestry Dętej Miasta Zwolenia wywalczyły podium!