12:12 / 17.12.2019

Spotkanie opłatkowe słuchaczy ZWOLEŃSKIEGO UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU.


 Czas adwentu obfituje w spotkania opłatkowe i tak, 16 grudnia 2019 roku w PPHU METROL w Zwoleniu, odbyło się spotkanie opłatkowe słuchaczy  Zwoleńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.


 
Koncert Kolęd zaprezentował Zespół ZWOLENIAKI. Piękne, stare kolędy i pastorałki wyszukała i akompaniowała na akordeonie Anna Chołuj, na gitarze akompaniowała Elżbieta Puk. 
 Po koncercie był czas na życzenia, które przekazali: Stefan Bernaciak Starosta Zwoleński, Arkadiusz Sulima Burmistrz Zwolenia, Grzegorz Molendowski z-ca Burmistrza Zwolenia oraz ks. kan. Bernard Kasprzycki Proboszcz Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego, który przed tradycyjnym łamaniem się opłatkiem przekazał wszystkim pamiątkowe obrazki.  Po tych wzruszających chwilach, był czas na degustację tradycyjnych potraw przygotowanych przez Henię Grzeszczyk.  Spotkanie upłynęło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. 

Na okres Świąt i każdy dzień Nowego 2020 Roku Zarząd oraz Słuchacze ZUTW życzą mieszkańcom miasta, gminy i powiatu radosnych spotkań przy świątecznym stole, zdrowia, nadziei i miłości oraz samych radosnych i pogodnych dni.