20:06 / 22.06.2021

SMAKOWITY TYDZIEŃ - ruszyła 5 edycja RADOM FOOD FEST.


Trwa smakowity tydzień. W poniedziałek, 21 czerwca, ruszył Radom Food Fest 2021 i trwać będzie do soboty, 26 czerwca. 

Przez pięć dni restauracje nie tylko uraczą nas festiwalowymi daniami, na najwyższym ogólnopolskim, a nawet światowym poziomie.

W ramach Radom Food Fest 2021 każda restauracja posiada specjalne festiwalowe menu, w którym znajdziemy dania w wyjątkowych cenach. Deser z kawą: 10 zł, 
przystawka z daniem głównym: 20 zł 
oraz cały zestaw degustacyjny: 30 zł. 

W tym roku po raz pierwszy "Konkurs dla wytrwałych smakoszy", a w nim nagrody dla tych, którzy odwiedzą najwięcej festiwalowych miejsc i udokumentują degustację. 
Wśród nagród m.in.: voucher od Platinum Kręgle, zaproszenie na seans do kina studyjnego oraz kina na trawie od MCSW Elektrownia oraz gadżety od Elektrowni, vouchery od Rekord Taxi, Studia Fryzur Karen, napoje od Czarnego Kota i do Szkoły Tańca DDC DORIS DANCE CREW oraz upominki Konopnej Farmacji. 
W ramach wydarzenia tradycyjnie już, organizujemy plebiscyt na najpopularniejszą restaurację. Za pomocą SMS-ów będziecie mogli zdecydować, która z restauracji jest Waszym zdaniem tą najsympatyczniejszą w 5 edycji Radom Food Fest. 

Aby zagłosować wystarczy wysłać sms o treści RADOMFOODFEST.(numer wybranego lokalu) pod numer 7148. Koszt jednego SMS-a, to 1,23 zł z VAT. 
Głosowanie trwa od poniedziałku 21 czerwca, od godziny 12:00 do soboty 26 czerwca, do godziny 23:59.

Wyniki będzie można śledzić na portalu  www.cozadzien.pl.. Nagrody dla zwycięskiej restauracji ufunduje: Lobo Meble, masarnia Elmas oraz Fotak Studio. Powstanie też dla niej film wizerunkowy od Radomskiej Grupy Mediowej. Dla osób, które od 21 czerwca do 26 będą zamawiać kurs , żeby dotrzeć do festiwalowej restauracji na hasło Food Fest Radom przewóz Rekord Taxi 10 % taniej! 


Patronat honorowy prezydent miasta Radomia Radosław Witkowski, Patronat medialny: Radio Rekord, CoZaDzien.pl, Bezpłatny Tygodnik 7Dni i Telewizja Dami.