23:03 / 08.03.2021

Rekrutacja do Studenckiego Forum Business Centre Club Region Radom


Rekrutacja do Studenckiego Forum Business Centre Club Region Radom jest skierowana głównie do studentów, ale do swoich szeregów zapraszamy, również uczniów przedostatnich i ostatnich klas szkół średnich i technikum. 

Nabór do radomskiego teamu SF BCC rozpoczyna się 1 marca i potrwa do 15 marca, do północy. 

W celu przystąpienia do rekrutacji należy wpienić formularz rekrutujący, znajdujący się w poniższym linku - https://sfbcc.org.pl/rekrutacja/. W razie pytań zapraszamy do kontaktu poprzez nasz funpage na Facebook’u - https://www.facebook.com/studenckieforumbcc.radom/, a także do obserwacji naszego wydarzenia - https://fb.me/e/1h2UyHzeX , gdzie znajdziecie niezbędne informacje na temat działów i projektów realizowanych w SF BCC. 

Studenckie Forum BCC to organizacja non profit tworzona przez młodych i ambitnych oraz konsekwentnie dążących do wyznaczonych celów studentów z całej Polski. To tu studenci mogą zdobywać pierwsze doświadczenie zawodowe związane m.in..: z organizacją rozmaitych wydarzeń w regionie oraz w kraju, tworzeniem projektów, zdobywaniem funduszy oraz zarządzaniem zasobami ludzkimi czy PR-em. Nabyta tu wiedza i umiejętności, jak również zdobyte kontakty w przyszłości mogą ułatwić otworzenie się drzwi, które dotychczas pozostawały zamknięte. 

Dlaczego warto do nas dołączyć? Hasłem przewodnim tegorocznej rekrutacji jest „SF siła w precyzji”. Naszą misją jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu. Także nie zastanawiaj się ani chwili i już teraz dołącz do najlepszego zespołu SF w Polsce.