21:10 / 12.10.2018

Podziękowania Bogusławy Jaworskiej za 12 lat współpracy na rzecz Małej Ojczyzny-ZIEMI ZWOLEŃSKIEJ.

© Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

W nowo otwartym, po remoncie w Kinie ŚWIT w Zwoleniu odbyło się w dniu 9 października br. wydarzenie dot. Podsumowania trzech kadencji pracy w samorządzie Miasta i Gminy Zwoleń 2006 - 2018 Pani Bogusławy Jaworskiej - Burmistrz Zwolenia.

Rozpoczęło się występem młodego pianisty.

© Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

Po koncercie nastąpiła wizualna prezentacja inicjatyw gospodarczych, społecznych i kulturalnych samorządu miasta i gminy ZWOLEŃ, komentowana przez Panią Boguaławę Jaworską - burmistrz Zwolenia i Aleksego Skawińskiego - burmistrz  /Fotel burmistrza wylicytował podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy/.

© Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

Następnie Pani Burmistrz Bogusława Jaworska podziękowała za 12 lat współpracy na rzecz Małej Ojczyzny - ZIEMI ZWOLEŃSKIEJ mówiąc - "W związku z dobiegającą, trzecią kadencją pełnienia przeze mnie funkcji Burmistrza Miasta i Gminy Zwoleń, pragnę podziękować za okazanie wsparcie oraz efektywną współpracę. Po ponad 12 latach na rzecz Miasta i Gminy Zwoleń nie zamierzam dalej ubiegać się o urząd Burmistrza. Podczas 12 lat pracy na stanowisku Burmistrza, miałam przyjemność spotkać doświadczone i kompetentne osoby. Wspólna praca przyczyniła się do pięknego rozwoju naszej Małej Ojczyzny. Bardzo się cieszę, że nasza współpraca prowadzona była na zasadach partnerskiej dyskusji oraz w atmosferze wzajemnego zrozumienia".

© Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

To była wspaniała uroczystość:  koncert, pokaz multimedialny ukazujący 12 letnie dokonania Pani Burmistrz, gratulacje i podziękowania, filmowa komedia zakończyła to piękne spotkanie.

Adam Dziedzic