02:02 / 28.02.2018

PLAYBOYS I SYLWIA SOCHA NA CHARYTATYWNYM TURNIEJU BOWLINGOWYM DLA SZYMONKA I HELENKI

©Adam Dziedzic - Obiektywnie.info.pl

Bo warto pomagać"

W Centrum Rozrywki MK Bowling w radomskiej Galerii Rosa odbył się już po raz VI charytatywny turniej bowlingowy. Tym razem dla Szymonka i jego siostry Helenki..

W trakcie eventu został zorganizowany Turniej w kręgle, Oprócz gry wszyscy chętni mieli okazję wziąć udział w licytacji, z której cały dochód trafił na rzecz potrzebujących dzieci. 

©Adam Dziedzic - Obiektywnie.info.pl                   Playboys

Gwiazdami wieczoru była radomska grupa Playboys, Sylwia Socha oraz Albert Odzimkowski zawodnik MMA, którzy licytowali swoje darki.

©Adam Dziedzic - Obiektywnie.info.pl                SYLWIA SOCHA


©Adam Dziedzic - Obiektywnie.info.pl    Albert Odzimkowski

Wśród licytowanych przedmiotów największą atrakcją były rękawice Alberta Odzimowskiego, medal Michała Grzybowskiego, piłka Marcina Gortata z autografem, autograf Czesława Mozila z fragmentem tekstu piosenki, piłka z autografami piłkarzy Radomiaka,.
Licytowane były bony podarunkowe: Sylwii Sochy - mistrzyni świata w BIKINI MODELS WPF, tablet -Ort Med, trening z Marcinem Skrzekiem - mistrz Polski w kickboxingu i w MMA, Kwiaty ALICJI, volcher Salonu Stylizacji Luizy Matyjaszkiewicz.

©Adam Dziedzic - Obiektywnie.info.pl

Szymonek ma chorobę z odkładającym się żelazem, a to oznacza, że żelazo trafia do mózgu, a z niego nie wychodzi, a tam gdzie atakuje te części mózgu to tam nie funkcjonuje organizm. Na dzień dzisiejszy jest to nieuleczalna choroba, ale cały czas walczymy. Najgorsze są napięcia i jego ból – powiedziała Wiola Kowalik, mama Heleny i Szymona.

Helenka ma 3 lata i urodziła się mając 670 g., która przyszła na świat w 26. tygodniu ciąży, miała wylew IV stopnia i już od inkubatora przechodzi poważną rehabilitację.. Ma niedowład prawej strony ciała i krótszą nóżkę. Potrzebuje pieniążków na rehabilitację.

Rodzice nadal proszą o wsparcie.

Chętni mogą wpłacać pieniądze na numer KRS: 0000 3872 07 z dopiskiem „Cel szczegółowy Szymon i Helena Kowalik”.

Adam Dziedzic