08:06 / 26.06.2017

PIOTR DĄBRÓWKA NA IMIENINACH PANA JANA W ZWOLENIU - KONCERT POEZJI ŚPIEWANEJ.

©Adam Dziedzic
Dzień 23 czerwca a dokładniej wieczorem w Zwoleniu z okazji obchodów XXVIII IMIENIN PANA JANA upłynął między innymi pod znakiem poezji śpiewanej.  
W parku przy pomniku Jana Kochanowskiego, malutka scena, a na niej krzesło i mikrofon. Ciemno tylko lekko padające światło skierowane na scenę.
Natalia Anna Wieczerzyńska - Dyrektor Domu Kultury zapowiada koncert Pana Piotra Dąbrówki

©Adam Dziedzic     Natalia Anna Wieczerzyńska
Gość programu Piotr Dąbrówka z pochodzenia radomianin ur. 1977: muzyk, gitarzysta, autor tekstów, wykonawca piosenki literackiej. Współpracuje m.in. z Teatrem Piosenki Polskiego Radia. Śpiewa teksty autorskie oraz kompozycje do wierszy m.in. Stanisława Grochowiaka, Jonasza Kofty, Bolesława Leśmiana, Tadeusza Nowaka, Marka Tercza, Łukasza Majewskiego, Grzegorza Madejskiego i Mariana Piechala. Laureat festiwali poezji śpiewanej i piosenki literackiej, m.in. radomskiego Ogólnopolskiego Turnieju Śpiewających Poezję oraz festiwali w Krakowie, Elblągu, Rybniku, Warszawie, a także finalista Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. 
©Adam Dziedzic   PIOTR DĄBRÓWKA NA IMIENINACH PANA JANA W ZWOLENIU
Koncert piosenki literackiej, który rozbrzmiał w parku im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu pokazał, że robi to w sposób znakomity.
©Adam Dziedzic                 Piotr Dąbrówka - muzyk, gitarzysta, autor tekstów, wykonawca piosenki literackiej.
Występ na długo zapamiętają  mieszkańcy, którzy w piątek zebrali się w parku przy pomniku Jana Kochanowskiego w Zwoleniu.
Adam Dziedzic