22:03 / 22.03.2019

PASJA, EDUKACJA, BIZNES - Spotkanie na Wydziale Mechanicznym UTH w Radomiu.

©Obiektywnie.info.pl#Adam Dziedzic

                      Świat rozwija się wyłącznie dzięki tym, którzy wyrastają ponad swoje obecne otoczenie.

W czwartek 21 marca 2019 na Wydziale Mechanicznym Uniwersytetu Technologiczno - Humanistycznym w Radomiu odbyło się interesujące spotkanie pt. PASJA, EDUKACJA, BIZNES.


©Obiektywnie.info.pl#Adam Dziedzic  

Organizatorami spotkania byli: Mirosław Ziętkowski - Ziętkowski Consulting, Zbigniew Siemiątkowski - Wydział Mechaniczny Uniwersytetu Technologiczno-Humanistyczny, Grzegorz Szulc - STANMAR Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe.


©Obiektywnie.info.pl#Adam Dziedzic     Mirosław Ziętkowski, Zbigniew Siemiątkowski, Grzegorz Szulc

Spotkanie otworzył dr inż. Zbigniew Siemiątkowski - prodziekan ds. Rozwoju i Współpracy Wydziału Mechanicznego UTH w Radomiu, który w kilku zdaniach przedstawił prelegenta wydarzenia jak i zasygnalizował temat spotkania.


©Obiektywnie.info.pl#Adam Dziedzic    dr inż. Zbigniew Siemiątkowski - prodziekan ds. Rozwoju i Współpracy

Zajęcia poprowadził Mirosław Ziętkowski - radomianin, przedsiębiorca, konsultant i trener biznesu, który od ponad 30 lat pomaga ludziom przedsiębiorczym w rozwoju i osiąganiu rezultatów.


©Obiektywnie.info.pl#Adam Dziedzic                      Mirosław Ziętkowski

Co jest istotne i ważne dla studentów, którzy już za chwilę zaczną karierę zawodową, biznesową. Na co zwracać uwagę, kogo poszukują pracodawcy ?, dlaczego warto zdobywać wiedzę i być dobrym fachowcem? jak być dobrze spostrzeganym specjalistą ?, jak można robić własny biznes ?, Jakich osób szukają pracodawcy?, W którą stronę zmierza świat i jak iść z nim krok w krok?,

Poprzez swoją prelekcję Mirosław Ziętkowski pomógł studentom odnaleźć odpowiedz między innymi na te nieliczne pytania.


©Obiektywnie.info.pl#Adam Dziedzic

Adam Dziedzic