14:06 / 15.06.2018

ODMŁADZANIE NA SUROWO warsztaty, które odbyły się w Radomiu i Zwoleniu

©Adam Dziezic - Obiektywnie.info.pl

 "Niech pożywienie stanie się lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem"
                                                                                                       Hipokrates

W dnia 13 i 14 czerwca 2018 roku w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej "ELEKTROWNIA" przy ul. Kopernika w Radomiu oraz w Firmie LOBO przy ul. Sienkiewicza w Zwoleniu odbyły się spotkania pt. "Odmładzanie na surowo" zorganizowane przez Iwonę Paszkiewicz - Prezes follow me.


©Adam Dziedzic - Obiektywnie.info.pl

Warsztaty poprowadzili: Mariusz Budrowski i Agnieszka Junczewicz - autorzy książki "Surowe Zdrowie"

Na wstępie Mariusz podzielił się z uczestnikami spotkania swoją historią zdrowia i z 6 letniej obszernej edukacji. 

Mariusz Budrowski opowiadał: Dlaczego system sprzedaje nam zupełnie inne rozwiązania, niż te, które działają?. W jaki sposób możesz odzyskać swoje zdrowie?, w jaki sposób możesz odzyskać swoją energię ?.

Wielu z nasz szuka różnych sposobów i wydaje dużo pieniędzy dla poprawy swojego stanu zdrowia. Są rozwiązania, które prawie  nic nie kosztują i ten temat został rozwinięty przez prelegenta.


©Adam Dziezic - Obiektywnie.info.pl

Mariusz mówił - "Przede wszystkim przedwcześnie umieramy z dwóch powodów, jedno to jest niedożywienie, drugie to zatrucie swojego organizmu. Jedyne co musisz zrobić  to odpowiednio się odżywić, odpowiednio oczyścić swój organizm. Jak zrobisz te dwie rzeczy to twoje ciało uruchomi swój naturalny system samowyleczenia" dalej kontynuuje - "Wystarczy, że swoje ciało doprowadzisz do  homeostazy. Jest to taki stan, że twoje ciało jest znakomicie odżywione, odżywione w takim stopniu, że czujesz odpowiednią energię, że czujesz, że chce ci się żyć"

Swoją prelekcję podzielił na trzy grupy czyli: Pierwsza odpowiednie odżywianie - płyny dla ciała, Błonnik dla flory oraz coś dla duszy. Druga grupa to oczyszczanie organizmu. Trzecia to naprawianie poprzez sprawność fizyczną i zdrowie mentalne.


©Adam Dziedzic - Obiektywnie.info.pl

Podczas dwugodzinnych wykładów wyjaśniał jak w prosty sposób można odzyskać swoje zdrowie, odzyskać swoją energię i rozpocząć drogę do długowieczności.Pokazał kilka sposobów na uczestniczkach spotkania jak można  pozbyć się  długoletnich dolegliwości między innymi usunąć ból poprzez masarze znając anatomię człowieka. 


©Adam Dziedzic - Obiektywnie.info.pl

Zachęcał do odżywiania na surowo poprzez picie soków wyciskanych z naturalnych warzyw i owoców. Szczególnie polecał soki z marchwi i buraków.


©Adam Dziedzic - Obiektywnie.info.pl

Przypominamy, że takie spotkanie odbędzie się jeszcze w dniu 15 czerwca w Puławach.

Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przekazany na wsparcie Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Hucie

Adam Dziedzic