22:07 / 24.07.2018

Odbyło się spotkanie w Nihil Novi pt. PRZYSTANEK RADOM

© Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

Są uczelnie, doktoraty, makroekonomia i mikroekonomia, ale gdzie i kiedy, przeciętny człowiek ma szansę na skuteczną edukację o rządzącej światem zasadzie Pareto? Czy ktoś dyskutuje z tym, że 20% ludzi ma 80% bogactwa, że 80% ludzi pracuje u pozostałych 20%.

33 lata temu pewien prawy człowiek zamarzył o firmie, która będzie mogła pomóc zwykłym rodzinom osiągać bezpieczeństwo finansowe na całym świecie.
Ta misja, w ostatni piątek, dotarła także do Radomia. 
W Nihil Novi Hotel & Restauracja, podróżujący po całym świecie kamperem, motywator Andrzej Kubicki, na zaproszenie radomskiej liderki Rity Kutkiewicz przedstawił podwaliny ekonomicznej wolności...

© Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

Tajemnicze zwroty: "100% z jednego", czy "magia obrotu" nabrały całkiem przyjaznego i jasnego znaczenia.

 W oczy rzucała się bliskość i więź między uczestnikami piątkowego spotkania. Proponowane rozwiązania dzięki możliwościom internetu i social mediów są przeznaczone zwłaszcza dla osób uwięzionych w domach przez trudną sytuację życiową czy choroby.

Małgorzata Szyguła, która przyjechała na spotkanie ze Śląska i mieszkanki Radomia: Hanna Grzeszczyk, Ewa Szczerba i Jadwiga Rogulska kontynuowały wykład Andrzeja Kubickiego przedstawiając zebranym gościom jak sprawić aby nasze domy były bardziej czyste i bezpieczne.

© Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

"Zapowiadają się cykliczne spotkania tego typu, w pierwszy i trzeci czwartek każdego miesiąca w Nihil Novi Hotel & Restauracja będzie można czerpać wiedzę z zakresu, nie tylko ekonomicznej edukacji" powiedziała Rita Kutkiewicz

Adam Dziedzic