23:03 / 06.03.2019

NOIR STUDIO Mikab Group największe studio nagrań w regionie.

© NOIR STUDIO Mikab Group 

Jedziemy ulicą Słowackiego, zatrzymujemy się przy nr 273b znajduje się tu  wolno stojący samodzielny nowoczesny budynek. Na górze szyld Mikab Group poniżej dużymi literami NOIR STIUDIO.


© NOIR STUDIO Mikab Group 

Zatrzymujemy się na monitorowanym parkingu. Wejście z parkingu z boku budynku z lewej strony. Wita nas właściciel studia Krzysztof Kwieciński i zaprasza do wyjątkowych wnętrz w stylu industrialnym. 


© NOIR STUDIO Mikab Group 

Pan Krzysztof oprowadza nas po studio, które wyposażone jest biuro, pracownię, antresole, reżyserkę, pomieszczenia sanitarne oraz duże drzwi garażowe z możliwością wprowadzenia samochodu lub innych większych urządzeń.

Zatrzymaliśmy się w najważniejszym miejscu, największej w okolicy tzw. Cykloramie - białej powierzchni studyjnej o wymiarach szerokość 10m, głębokość 5,50m, wysokość 8m. Znajdujące się nad nią kompleksowe oświetlenie o pełnej skali barwy białej w tym światło stałe, błyskowe i efektowe. 

© NOIR STUDIO Mikab Group 

Maszyny do efektów pirotechnicznych tj. dymu, dymy ciężkiego, śniegu, baniek,H20 i inne. Zrobiło to na nas duże wrażenie.
Na miejscu dostępny oraz z możliwością wypożyczalnia sprzęt fotograficzny i video; w tym: aparaty, obiektywy, krany kamerowe, slidery, stabilizacje  Ronin, Ronin S, Ronin M, statywy fotograficzne, filmowe i oświetleniowe. Również dostępne na miejscu cyfrowe projektory, sprzęt audio mikrofony, miksery, efekty oraz telewizory i monitory od 21 do 75 cali.
[Redakcja] Panie Krzysztofie co na dzień dzisiejszy możecie zaoferować mieszkańcom Radomia i okolic?
[Krzysztof Kwieciński] Na miejscu wykonujemy od prostych zdjęć do dokumentów, poprzez sesje biznesowe, wizerunkowe, produktowe i inne, a także nagrania filmowe teledysków, spotów, reklam, i wiele innych. Oferujemy swoje usługi, jest też możliwość wynajęcia powierzchni na dowolny cel.  


© NOIR STUDIO Mikab Group 

Będąc pod wrażeniem tego wyjątkowego miejsca na mapie Radomia, zachęcamy Radomian do odwiedzania studio i korzystania z profesjonalnych usług foto i filmowych na potrzeby indywidualne i firmowe od prostych realizacji po wielkoformatowe. Kompleksowo, w jednym miejscu, na najwyższym poziomie. 

Adam Dziedzic