12:06 / 03.06.2017

NEFRETETE DAY SPA - Nasze urodziny to Twoje święto!

Nefretete Day Spa ma już 12 lat – świętuj razem z nami!


Ponad dekadę dbamy o Twoją urodę i dobre samopoczucie. Wykwalifikowana kadra, indywidualne podejście do każdego klienta, nieustanna ciekawość świata kosmetologicznych nowinek sprawiły, że do Nefretete Day Spa chce się wracać. Jesteśmy wrażliwi na potrzeby Twoje potrzeby  – dlatego stawiamy na relaks na najwyższym poziomie. Zadbaj o swoje ciało i duszę, skorzystaj z bogatej oferty rytuałów na ciało – dostępnych tylko u nas.


Sprawdź naszą ofertę urodzinową i zrób sobie prezent już teraz.

http://www.spa-radom.pl/jubileusz


Jak szybko zregenerować swój organizm – sprawdzone sposoby!
Praca, dom, codzienne życie w pędzie powodują zmęczenie nie tylko Twojego ciała, ale przede wszystkim umysłu. Jak skutecznie się zregenerować? Sprawdź nasze sposoby!

Poczuj się w SPAniale!

Zaufaj specjalistom. W ofercie spa znajdziesz kilkugodzinne rytuały, które obejmują np. peeling, maskę i masaż, a ich efekty są zaskakujące.

 

3-godzinny zabieg na ciało, na który z założenia nie masz czasu, może okazać się dla Ciebie najlepszą inwestycją w siebie. Regeneracja ciała i umysłu wpływa znakomicie na jakość naszego samopoczucia, a co za tym idzie efektywność. 

 Czy nie tego właśnie nam potrzeba?

 - 2-3 godzinny rytuał na ciało pozwala głęboko się zrelaksować i jednocześnie zadbać o siebie. To taki szybki urlop od rzeczywistości! Nasi specjaliści pomogą wybrać zabieg, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek – Justyna Skarbek Pajdzińska, Właścicielka Nefretete Day Spa.

 

Nie traktuj inwestowania w siebie jako zbędnej fanaberii – Twoje dobre samopoczucie wpływa na relacje z bliskimi i otoczeniem w pracy.

W ofercie Nefretete Day Spa znajdziemy zabiegi i rytuały, które opierają się na aromaterapii czy ekskluzywnych składnikach aktywnych jak diamentowy pył czy złoto.

 Chcemy zatrzymać czas dla naszych klientów. Nieustannie wprowadzamy nowe zabiegi i rytuały, śledzimy światowe trendy – wszystko po to, aby zapewnić relaks na najwyższym poziomie  dodaje Justyna Skarbek Pajdzińska, Właścicielka Nefretete Day Spa.

 

Więcej szczegółów na http://www.spa-radom.pl/

https://web.facebook.com/NefreteteDaySpa/

 PREZENTUJEMY
business-centre-club---loa-radomska
MEDYK
PIEKARNIA WACYN
test
test21
KALENDARIUM