18:02 / 03.02.2020

Na zakończenie roku kolędowego odbył się KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK w kinie ŚWIT w Zwoleniu

©Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

Chór Kameralny oraz Młodzieżowy Zespół Wokalny z Domu Kultury w Zwoleniu pod kierunkiem Piotra Markowskiego wystąpił w piątek, 31 stycznia 2020 w kinie ŚWIT w Zwoleniu. 


©Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

Na zakończenie okresu kolędowego Dom Kultury w Zwoleniu zaprosił na Koncert Kolęd i Pastorałek. W trakcie jego trwania usłyszeliśmy najpiękniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu Chóru Kameralnego oraz Młodzieżowego Zespołu Wokalnego m. in: Mędrcy świata, Pojedziemy saniami, A wczoraj z wieczora, Idzie kolęda, Tryumfy Króla Niebieskiego, Skrzypi wóz.


©Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

W trakcie jego trwania  przed zwoleńską publicznością wystąpił Chór Kameralny Domu Kultury w Zwoleniu, Młodzieżowy Zespół Wokalny Domu Kultury w Zwoleniu oraz gościnnie wystąpiła Natalia Kosmowska. 


©Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

-Mam nadzieję, że będzie on niezapomniany i to co przeżyliśmy przetrwa do następnego roku kolędowego powiedziała na zakończenie wydarzenia  Natalia Anna Wieczerzyńka, Dyrektor Domu Kultury.


©Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

Chór Kameralny istnieje od 2011 roku. Najchętniej wykonuje utwory z  gatunku muzyki rozrywkowej w nowych aranżacjach. Grupa ma na koncie ogólnopolskie i międzynarodowe nagrody. W ramach prób masz możliwość rozwijania swojego głosu, udziału w koncertach, poznawania szerokiego repertuaru (od rozrywki do klasyki) w przyjaznej, bezstresowej atmosferze – a to wszystko pośród pozytywnych osób zarażonych pasją do muzyki.

Adam Dziedzic