20:04 / 10.04.2019

MOC KOBIECOŚCI - Poznaj moc wyjątkowej Bielizny marki Li PARIE & ekskluzywnej Pielęgnacji Mary Kay.

© Obiektywnie.info.pl # Adam Dziedzic

                                                                                       "Daj kobiecie szminkę a zawojuje świat"

W dniu 8 kwietnia 2019 r w godzinach od 9.00 do 19.00 w Perfekt Fit w Radomiu przy ul. Głównej 11 odbył się event pt. "MOC KOBIECOŚCI" - Poznaj moc wyjątkowej Bielizny marki Li PARIE & ekskluzywnej Pielęgnacji Mary Kay.

Organizator: Anna Szymańska, Kamila Arak oraz Maria Budzyńska. 
Dyrektor Sprzedaży MARY KAY przygotowała dla uczestniczek eventu wiele atrakcji przy kawie, ciastku.

Gościem specjalnym była Jola Lewicka projektantka i właścicielka marki Li PARIE Lingerie.


© Obiektywnie.info.pl # Adam Dziedzic

Pani Jola Lewicka przygotowała warsztat o 7 krokach do pokochania swojego ciała. Opowiadała o pięknie, akceptacji i budowaniu relacji z własnym ciałem.  Zaprezentowała najnowszą kolekcję bajecznej bielizny, ubrań oraz kostiumów kąpielowych.
Uczestniczące w evencie kobiety w tym dniu miały możliwość przymiarki i kupienia pięknej bielizny Li PARIE Lingerie eksponujące wszystkie atuty kobiecej sylwetki, która świetnie leży na ciele Kobiety, dając piękny efekt wizualny i odkrywający niepowtarzalny styl w bieliźnie. Różne modele bielizny są eleganckie, kobiece i uwodzicielskie. Jak również bieliźniany Dress Code - do biura, na co dzień, do kreacji wieczorowych, Sama Jola Lewicka i jej ekspertki Li PARIE Lingerie dzieliły się wiedzą, o tym jak celebrować kobiecość i korzystać ze wszystkich jej atutów.


© Obiektywnie.info.pl # Adam Dziedzic

A o piękny wygląd przybyłych uczestniczek zadbały  specjalistki do spraw pielęgnacji skóry i wizażu Mary Kay.
W tym dniu każda kobieta przeszła metamorfozę nie tylko zewnętrzną, ale również wewnętrzną.


© Obiektywnie.info.pl # Adam Dziedzic

Li PARIE Lingerie to polska marka która od ponad 21 lat, z ogromnym entuzjazmem ubiera Kobiety w piękną bieliznę i uczy jak eksponować wszystkie atuty sylwetki. Bielizna jest projektowana przez właścicielkę marki – Jolę Lewicką. Swoje projekty opiera na tradycji polskiego gorseciarstwa. Wzmacnia je doświadczeniem w brafittingu i ozdabia szykownymi koronkami i niezwykłym designem. Tworzy doskonałe konstrukcje, które świetnie leżą na ciele Kobiety, dają piękny efekt wizualny i odkrywają niepowtarzalny styl w bieliźnie. Jej modele są eleganckie, kobiece i uwodzicielskie. Stają się częścią stylizacji, tak jak biżuteria lub dodatki. Opracowała bieliźniany Dress Code - do biura, na co dzień, do kreacji wieczorowych, na czerwony dywan, na weekend, na wyjazd oraz na wyjątkowe wieczory z ukochanym. Jola pracowała na planie programów telewizyjnych z wybitnym stylistami jak Trinny&Susannah oraz Gok Wan, Maja Sablewska, Izabela Janachowska. Jest zapraszana do prestiżowych stacji telewizyjnych jako ekspert brafittingu. Najcenniejszym doświadczeniem jest dla niej praca w przymierzalniach z Kobietami. Li PARIE Lingerie to coś więcej niż marka - to styl życia!


© Obiektywnie.info.pl # Adam Dziedzic

Mary Kay to amerykańska firma kosmetyczna, oferująca od 55 lat najwyższej jakości produkty oraz bezkonkurencyjny serwis i doradztwo w doborze właściwej pielęgnacji skóry i wizażu. Ten unikalny system relacji z klientkami pozwolił uplasować się firmie w TOP 5 marek kosmetycznych na ŚWIECIE.
W dzisiejszym, pędzącym świecie "Złoty Serwis", jaki daje Mary Kay, chwila zatrzymania i poczucie, że jestem dla kogoś ważna, nabiera wyjątkowego znaczenia.


© Obiektywnie.info.pl # Adam Dziedzic

Adam Dziedzic