23:12 / 25.12.2017

MAŁA CZARNA NA SYLWESTRA

Zdjęcia pochodzą ze strony http://www.gettyimages.com 

Mała czarna - to prosta i krótka sukienka, która została stworzona w latach 20. XX wieku przez COCO CHANEL.

Fason i krój ten sukienki przetrwał do dnia dzisiejszego  i jest klasyką mody. Oznacza to, że każda kobieta powinna  mieć ją w swojej szafie i pewnie właśnie tak jest. 
Idąc na imprezę często się pewnie zastanawiałaś  co założyć i takim 100% pewniak zawsze była lub jest właśnie mała czarna.
Mała czarna już nie jest taka mała, ponieważ  została przedłużona i w tym sezonie bardzo modna jest długość maksi, czyli do samej ziemi. Do krótkiej czy długiej sukienki idealnie będą pasować wysokie szpilki.Dodatki  typu biżuteria czy torebka mogą być już w zupełnie innym kolorze, doda to lekkości i świeżości stylizacji. Z dużym powodzeniem możemy dobrać : złoto, srebro, biel, fuksja, czerwień,  zieleń lub nawet pomarańcz.
Mała czarna idealnie sprawdzi się na wielkich galach, imprezach i ostatkach,  ponieważ właśnie ten kolor jest zarezerwowany na taki typ uroczystości.  Przed nami Sylwester, mogę się założyć, że co druga Pani będzie miała właśnie czarną sukienkę lub kombinezon. Mino bardzo popularnego i modnego  czarnego zachęcam, aby znaleźć inną barwę, która śmiało mogłaby zastąpić ten kolor. Muszę przypomnieć, że zima tego roku jest bardzo kolorowa. Trend w kolorach wiedzie biel, czerwień, zieleń , granat, złoto, srebro oraz szary.

Wszystkim czytelnikom życzę WESOŁYCH ŚWIĄT ORAZ UDANEGO SYLWESTRA I SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY DO SAMEGO RANA.


Emilia Wróbel      http://fashion-and-style.pl/

Redaktor Naczelna Działu Mody -  Obiektywnie.info.pl

Autorka tekstów o modzie,

Stylista, blogerka modowa

i kreowania wizerunk