22:11 / 20.11.2018

KONFERENCJA AMERICAN CORNER PIM 2018 już za nami.

© Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

W dniach 16 i 17 listopada 2018 r. w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej ELEKTROWNIA przy ul. Kopernika 1 w Radomiu odbyła się druga edycja konferencji motywacyjnej PIM - PASSION, INSPIRATION, MOTIVATION.
Tematem tegorocznego wydarzenia zorganizowanego w ramach Międzynarodowego Tygodnia Przedsiębiorczości były „Media i Nowe Technologie w Edukacji i Biznesie”.

Organizatorem był: American Corner Radom, a współorganizatorami Mazowieckie Centrum Sztuki
Współczesnej ELEKTROWNIA, „Łaźnia” – Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria. 

Konferencję otworzyła i poprowadziła Karolina Adamczyk z American Corner w Radomiu.


© Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic 

Prelegenci w ciągu dwóch dni dzielili się swoimi doświadczeniami, inspirowali i motywowali licznie zgromadzoną publiczność między innymi: -Krzysztof Łyżwiński, Stowarzyszenie Budujemy Przystań: „ Mówić bez słów. Nowe technologie w służbie komunikacji alternatywnej.”, -Antonio Carlos Ruiz Soria, Justyna Molendowska - Ruiz, Economia Creativa: " Kreatywna przedsiębiorczość: digital marketing i storytelling." -Joanna Stachurska-Ruszkowska, dziennikarka Radia Radom „Myślenie krytyczne. Etyka i rzetelność w zawodzie dziennikarza.” -podkom. Irmina Małek-Przepiórka, Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu - „Media a profilaktyka XXI wieku.” -Angelika Chrapkiewicz-Gądek, podróżniczka, autorka, mówczyni motywacyjna: „Niemożliwe zmień w możliwe. Sięgnij po impuls do poszukiwań swojej drogi”, -Sonia Śledź, dziennikarka sportowa, prezenterka TV: „Dziennikarstwo sportowe. Edukacja medialna na przykładzie tworzenia wizerunku młodego piłkarza”.


© Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic 

 -Anna Słopiecka, przedsiębiorca, założycielka firmy Noble Brand: „Jak budować swoją markę osobistą skutecznie, nowocześnie i wytrwale w oparciu o media społecznościowe i nie tylko. Historia firmy Noble Brand”.


© Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic 

-Marcin Wesołowski „Wojażer”, podróżnik, bloger: „Podróże i technologie – tandem wart miliardy”. 


© Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic 

-dr Marek Mieńkowski, wykładowca przedsiębiorca: "Biznes 4.0. w edukacji - zagrożenia i szanse".

© Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic 

Gościem specjalnym była Katarzyna Wielocha - przedsiębiorca, trenerka biznesu i wiceprezes Izby Przemysłowo-Handlowej Ziemi Radomskiej. 


© Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic 

Konferencja skierowana była przede wszystkim do edukatorów, studentów oraz uczniów szkół średnich, ale także do wszystkich pasjonatów edukacji, samorozwoju i osób, którym bliska jest tematyka mediów oraz nowych technologii.

Adam Dziedzic