09:03 / 02.03.2019

KOBIECA FURIA - kobiece warsztaty z Moniką Kurdej w Zwoleniu.

©Obiektywnie.info.pl/Adam Dziedzic
                -Wiele kobiet, żyje w przeświadczeniu, że gniew jest niebezpieczną i niekontrolowaną
                                                                         Susan Forward "Matki, które nie potrafią kochać"

W dniu 28 lutego 2019r. w pięknych pomieszczeniach LOBO przy ul. Sienkiewicza 4 odbyły się warsztaty pt. "Kobieca furia" z Moniką Kurdej coachem - psychodietetykiem.

Organizatorem była fundacja follow Me. 
Prezes fundacji Iwona Paszkiewicz omówiła program warsztatów i przedstawiła prelegentów.
W spotkaniu wzięło udział ponad 60 kobiet.

©Obiektywnie.info.pl/Adam Dziedzic                       IWONA PASZKIEWICZ

Warsztaty podzielone były na dwie części: 

W pierwszej części - wystąpiła prelegentka Monika Kurdel - coach-psychodietetyk.
W drugiej części - Monika Szydło - dyplomowana sommelierem.

©Obiektywnie.info.pl/Adam Dziedzic                      PROWADZĄCA WARSZTATY MONIKA KURDEJ

Monika Kurdej w prelekcji pt. "Kobieca furia" omówiła zagadnienia z zakresu:  poradzenia sobie z emocjami związany z wątpliwościami o to, czy kobieta jest wystarczająco dobra, czy potrafi kochać i być kochaną.
Wątpliwości przeszkadzają kobietom dostrzegać własne osiągnięcia stale spodziewają się najgorszego n.p. to nie wyjdzie,to się nie uda - choć dowody świadczą o czymś całkiem innym. Zadawała przybyłym uczestnikom pytania. Być może emocje te są nadmierne i niepotrzebne. Podawała sposoby jak najlepiej udałoby się odciąć te negatywne emocje.   Jak sobie poradzić z tym trzymającym kobietę na wodzy napięciem ?. 

©Obiektywnie.info.pl/Adam Dziedzic                                     MONIKA KURDEJ

Monika Kurdej - coach-psychodietetyk z własną praktyką, autorka programów wspierających zapracowane i zmęczone kobiety, które chcą dobrze wyglądać i wspaniale się czuć, blogerka ( www.zasmakujwzyciu.pl), autorka poradników: "Przygotuj się na pokusy" oraz "Pokonaj wieczorne ciśnienie na jedzenie", współautorka książki "W realu i w sieci", ekspertka programów: "Pytanie na Sniadanie" oraz "Money. To się liczy", a także magazynów: "Smak zdrowia", "Sezon na zdrowie", "Śniadania. Krok po kroku", "Grillowanie. Krok po kroku", "Kuchnia. Od kuchni". Bohaterka reportażu Polskiego Radia "Hipcia. 30 lat później". W wolnych chwilach pisze wiersze.

©Obiektywnie.info.pl/Adam Dziedzic                             MONIKA SZYDŁO

Po wykładzie Monika Szydło dyplomowana sommelierem z Garnizon WINA opowiadała czym jest wino, oraz zaprosiła do poznania winnych regionów z 5 Krajów. Uczestnicy poprzez opowieść udali się w winne strony Gruzji, Mołdawii, Hiszpanii, Francji i Włoch. Podczas opowiadania nastąpiła degustacja win z tych krajów.