21:11 / 10.11.2016

IZBA PRZEMYSŁOWO HANDLOWA ZAPRASZA NA SPOTKANIA Z OKAZJI ŚWIATOWEGO TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

W dniu 9 listopada podczas konferencji prasowej w Sali Konferencyjnej Izby Przemysłowo Handlowej przedstawiono program bezpłatnych spotkań biznesowych i szkoleniowych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.
Izba Przemysłowo-Handlowa po raz trzeci włącza się w organizację tego wydarzenia w naszym mieście. Podczas konferecji Łukasz Białczak, prezes zarządu Izby Przemysłowo-Handlowej Ziemi Radomskiej powiedział – Każdego dnia przygotowaliśmy różne warsztaty, szkolenia dla przedsiębiorców, ale i nie tylko, bo też dla młodzieży ponadgimnazjalnej i dla studentów . Natomiast Magdalena Jelonkiewicz-Bałdys, właścicielka firmy szkoleniowej SKILLS FACTORY powiedziała – Stawiamy też na to, aby kreować liderów w lokalnych środowiskach, bo dostrzegamy, że jest taka ogromna potrzeba w dzisiejszym świecie. I też w ramach takiej współpracy lokalnej i jednoczenia radomskich przedsiębiorców postanowiliśmy wspólnie w tym roku podjąć tę inicjatywę zorganizowania Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości
Od poniedziałku tj. od 14 listopada przez pięć kolejnych dni Izba Przemysłowo-Handlowa Ziemi Radomskiej zaprasza na spotkania w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.
W poniedziałek, organizatorzy przygotowali cykl wykładów w ramach tzw. Dnia z Coachingiem. W drugim dniu  wtorek przewidziana jest prezentacja usług dla biznesu.  W środę zaplanowano dla przedsiębiorców  spotkania z naczelnikami oraz dyrektorami radomskich urzędów, które  zakończy się spotkaniem z wiceprezydentem Jerzym Zawodnikiem.
W czwartek w restauracji La Melisa odbędzie się płatne spotkanie pod hasłem jak motywować młode pokolenie pracowników. Koszt udziału w spotkaniu wynosi 97 zł + VAT.
W piątek 18 listopada w centrum konferencyjnym przy ul. Biznesowej 9 odbędzie się spotkanie dla młodzieży pod hasłem „Bądź przedsiębiorczy”
Program Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Radomiu dostępny jest na stronie www.radomskibiznes.pl. 
Obiektywnie.info.pl zaprasza do zapoznania się ze szczegółowym programem w wersji elektronicznej (pdf) umieszczonym poniżej.
zdjęcia: Dariusz Janas