14:03 / 03.03.2018

IWONA RYBIŃSKA - WYWIAD PODCZAS METAMORFOZY W ATELIER FRYZJERSKO-KOSMETYCZNEGO CHRISTIAN.

©Adam Dziedzic-Obiektywnie.info.pl

 Atelier Christian & DeVu  jest usytuowany w centrum Radomia przy ul. Kilińskiego 21 na pierwszym piętrze. 

Właścicielka Iwona Rybińska jest miłośniczka piękna, doświadczona fryzjerka stworzyła swoje miejsce, gdzie klient może czuć się naprawdę dopieszczony, bo stawia na jakość usług oraz obsługę na wysokim poziomie.

- Jestem umówiony z właścicielką w salonie Atelier na małą przemianę. Wchodzę, już na samym wejściu wita mnie Iwona Rybińska. Widzę pozajmowane stanowiska fryzjerskie, ”Każda klientka przychodzi o ustalonej wcześniej godzinie”  mówi mi szczęśliwa i uśmiechnięta właścicielka. Radosna atmosfera udziela się nam wszystkim. Robię kilka zdjęć.
Iwona Rybińska zaprosiła mnie na metamorfozę. Natomiast ja zaprosiłem Iwonę Rybińską na krótki wywiad.

©Adam Dziedzic-Obiektywnie.info.pl  Podczas wywiadu.  ADAM DZIEDZIC & IWONA RYBIŃSKA - właścicielka Atelier Fryzjersko-Kosmetycznego Christian

Red
. Iwonko
przed zadawaniem pytań wspomnę o Twojej przeszłości.

Iwona Rybińska
- to znana stylistka, która pracowała ze słynnym fryzjerem Leszkiem Czajką, stylizowała gwiazdy podczas różnych telewizyjnych show, m.in. „Taniec z gwiazdami”, „Jak oni śpiewają?”, „Fabryka gwiazd”, „Metamorfoza”, „Pytanie na śniadanie”.

Red. Czy te nabyte doświadczenia przydały się w dalszym Twoim rozwoju? 

Iwona Rybińska - "zaowocowało to pasją tworzenia, miłą domową atmosferą. W salonie ciągłym szkoleniom fryzjerskim, sesjami zdjęciowymi oraz pokazami mody między innymi: w Londynie, w Grodnie, w Berlinie, w Nowym Jorku, w Dubaju - zdobyciu prestiżowego wyróżnienia – kryształowej  statuetki dla najlepszej projektantki Diany Walkiewicz podczas pokazu mody INTERNATIONAL FASHION WEEK DUBAJ - (przyp. red). a ostatnio w Milano".

Red
.
W którym roku otworzyłaś swój pierwszy salon, zaczynałaś sama, czy miałaś już pracowników?

 Iwona Rybińska
  „Był to rok 2004 salon mieścił się przy ulicy Czachowskiego, na tamten czas zatrudniałam już kilku pracowników i uczennice, które uczyłam zawodu fryzjerskiego".

Red
. Od tego czasu wiele się zmieniło, postanowiłaś w ubiegłym roku odświeżyć swój Ateriel?

Iwona Rybińska 
- „Tak to prawda byłeś na otwarciu po przemianie. Powiększyłam salon, przebiliśmy ścianę, dodaliśmy nowe pomieszczenie, by w jeszcze lepszych warunkach przyjmować klientki. W dniu 30 września 2017 r. w moim salonie fryzjerskim przy ul. Kilińskiego 21 w Radomiu zorganizowaliśmy spotkanie pt. ”Wielka przemiana  Atelier Christian &  DeVu”.

©Adam Dziedzic-Obiektywnie.info.pl       DIANA WALKIEWICZ & IWONA RYBIŃSKA

Red. Z dawnego salonu fryzjerskiego powstał kompleks: salon fryzjerski, salon urody, salon mody - sukien szytych na miarę i garniturów męskich, również torebek i butów damskich”. Czy coś ominąłem?

Iwona Rybińska
„Mamy również biżuterię.  Kochamy współpracę z Dianą Walkiewicz, ona tworzy piękne kreacje, a my fryzury i make up. Razem się uzupełniamy. Tworzymy cudowny duet Ateriel & DeVu. Tworzymy suknie marzeń i fryzury marzeń, dla każdej kobiety. Zarażamy pozytywną energią i uśmiechem".

W dniu 30 września 2017 r powstał nowy rozdział współpracy połączenia dwóch marek Atelier Christian & DeVu w jednym miejscu".

Red
. „Iwonko  o Tobie napisała Małgorzata Ziewiecka” ? - zacytuję.

"Jedni czekają na sprzyjające warunki, pomyślny wiatr, lepsze czasy. Inni działają, ciężko pracują. Spełniają swoje marzenia. Jedno po drugim"
pisała o właścicielce Atelier Małgorzata Ziewiecka.

Iwona Rybińska - "To miło, że Małgosia ma takie zdanie o mnie, bo taka jest prawda, zawsze ciężko pracowałam, by coś mieć w życiu., dużo też straciłam, ale odradzałam się na nowo o wiele silniejsza, a wiara  w siebie i Boga daje mi wszystko, o czym zamarzę. Realizuję się i jestem szczęśliwa. Kocham to co robię. Uszczęśliwiam klientów, by mieli piękne zdrowe włosy. Stawiam sobie cele i je realizuję. A miłość serce i dobroć, które daję wszystkim, którzy się mną otaczają, powraca do mnie w postaci szczęścia i radości, życia, zdrowia, harmonii, dostatku i bycia prawdziwą - sobą".

Red.
- Iwona Rybińska i Diana Walkiewicz wspólnie stworzyły wyjątkowe miejsce w Radomiu, gdzie kobieta i nie tylko, bo również panowie za sprawą Pawła Węgrzyna projektanta garniturów,  będą mogli zadbać o siebie w tym wyjątkowym miejscu".

Iwona Rybińska - „Chcemy, aby w jednym miejscu nasze klientki przechodziły metamorfozy, po których będą się czuć atrakcyjnie, pięknie, pewnie”.

Red
. Co wykonujecie w Salonie fryzjerskim Atelier Christian?. 

Iwona Rybińska
„W salonie Atelier Christian - wykonywane są następujące usługi: koloryzacji włosów, odżywanie keratynowe, prostowanie keratynowe. Wykonują OMBRE, balejaż, robią cięcia gorącymi nożyczkami, odżywianie włosów różnymi ampułkami, maskami nawilżającymi. Mają saunę ozonową, która również odżywia włosy. Wykonują przeróżne fryzury okolicznościowe. Przedłużają włosy. Atelier panie i panowie mogą skorzystać z usług kosmetycznych. Salon jest wyposażony w nowoczesne maszyny,  Royal, mikrodermobrazję. Upiększają paznokcie. Wykonują manicure, pedicure, peeling kawitacyjny, przedłużają paznokcie. W Atelier robią również masaże całego ciała, masaże twarzy - mogą być relaksujące, odchudzające, lecznicze. Robią makijaże wieczorowe, ślubne”.

Red
." Dziękuję za miłą rozmowę, życzę samych sukcesów".

Byłem umówiony z Iwoną Rybińską  - właścicielką w salonie Atelier na małą przemianę, więc przystąpiliśmy do zmiany mojej fryzury.

© Iwona Rybińska -Obiektywnie.info.pl              Przed metamorfozą

- "Zmiana kształtu fryzury, długości czy koloru to metamorfoza" mówi  mi Iwona Rybińska, "która wymaga dopracowania i przemyślenia. Nasi pracownicy dbają o to, by przemiana była nie tylko korzystna, ale przede wszystkim, by była komfortowa dla klienta". dodaje Iwona.

W ruch poszły grzebień i nożyczki. Pan Hubert zajął się moimi włosami.

© Iwona Rybińska - Obiektywnie.info.pl   Po metamorfozie.

Ile potrafi zmienić w wyglądzie odpowiednia fryzura? Przekonałem się w trakcie wizyty Atelier Christian & DeVu. 

Tymczasem zerknijcie na Galerię "Slajdy Flex" zdjęcia z wyjątkowej metamorfozy moich włosów.

 Rozmawiał: Adam Dziedzic