22:11 / 18.11.2018

IP-H Ziemi Radomskiej była organizatorem Konferencji Think Outside The BOX.

©Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

W dniu 16 listopada 2018r w Sali Kongresowej im. K. Penderewskiego w Zespole Szkół Muzycznych w Radomiu odbyła się na Konferencja Think Outside The BOX.
Organizator Izba Przemysłowo-Handlowa Ziemi Radomskiej.
Konferencję poprowadziła Katarzyna Wielocha - Trener Biznesu, Wice Prezes Izby Przemysłowo Handlowej, która przywitała zaproszonych gości i przedstawiła program konferencji.
Katarzyna Wielocha

 

©Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

Następnie Michał Siwarga - Ekspert branży edukacyjnej reprezentujący Elab Poland - merytorycznie o edukacji za granicą mówił o aplikacji na studia za granicą, o pomocy aplikantom spełnić marzenia o międzynarodowej edukacji. Wspomniał o trendach na rynku pracy i o kierunkach, które warto studiować za granicą. Pokazał jakie są te zawody przyszłości, jak zabrać się za wybór swojej drogi życiowej.

Po nim wystąpiła Monika Podsiadło - Nauczyciel, doradca metodyczny, koordynator projektów międzynarodowych opowiedziała o arternatywnej aplikacji dla osób nie udających się na studia zagraniczne Erasmus podając kilka faktów o programie, o rekrutacji oraz dlaczego warto.

Katarzyna Boguslawska - adwokat, partner w kancelarii w Londyńskim city, przyjechała na konferencję z Londynu (radomianka) przedstawiła o szansach jakie daje Wielka Brytania dzisiaj i po Brexicie. Mówiła, że nasz system nauczania jest dobry i że polscy studenci są w Wielkiej Brytani bardzo szanowani.

Po niej Ela Garlacz-Janicka - seksuolog, terapeuta par, prowadząca własną praktykę psychologiczno - seksuologiczną omówiła temat z wiązany z rozwojem psychoseksualnym młodzieży przekazała o pornografii, o uzależnieniu, o tożsamości, która teraz się tworzy. O orientacji, która wytworzyła się już w życiu płodowym. O tym jak to wpływa na ich decyzje i zaniechania.

Natomiast GrażynaWieczorska - Dyrektor Banku BANK PKO SA przedstawiła informację o produktach banku.

Wojtek Owczarek - perkusista z Zespół IRA perkusista (4 złote płyty, 2 platynowe i 15 płyt) wspomniał o swoich marzeniach, zachęcał do zmaterializowania swojej pasji. 


©Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

Dorota Cebartowska i Iwona Polkowska - Certyfikowany coach John axwel Team, Global Youth Initiative, Sometimes you win, sometimes you learn poruszyły temat "Czasami wygrywasz, czasami się uczysz",
Certifikowane warsztaty The john Maxwell team.


Adam Dziedzic