22:11 / 26.11.2020

II ANDRZEJKOWY KONKURS TAŃCA o Puchar Burmistrza Zwolenia. Na żywo.

©ObiektywnieTV -archiwum I ANDRZEJKOWY KONKUR TAŃCA  Amatorskich Zespołów Tanecznych Zwoleń 2019 o puchar Burmistrza Zwolenia.
27 listopada 2020 roku (piątek) odbędzie się II Andrzejkowy Konkurs Tańca Amatorskich Zespołów Tanecznych Zwoleń 2020 o puchar Burmistrza Zwolenia. 

Po raz pierwszy w dniu 28 listopada 2019 roku ponad 400 osób przybyło do Kina "ŚWIT" w Zwoleniu, by uczestniczyć w Pierwszym ANDRZEJKOWYM KONKURSIE TAŃCA  Amatorskich Zespołów Tanecznych Zwoleń 2019 o puchar Burmistrza Zwolenia.
Do Konkursu przystąpiło 25 zespołów z Radomia, Skaryszewa, Puław, Kozienic oraz Lipska.
Wszystkie zespoły walczyły o Puchar Burmistrza Zwolenia i o nagrodę specjalną ufundowaną przez Panią Dyrektor Domu Kultury w Zwoleniu Annę Wieczerzynską.

Dom Kultury w Zwoleniu (z powodu pandemii koronawirusa) po raz pierwszy organizuje konkurs tańca online - zdecydował się aby przeprowadzić transmisję na żywo. 
O g. 16:00 spotkamy się przed ekranami aby wspólnie oglądać naszych tancerzy. Nasi jurorzy obejrzą prezentację na żywo. Będziecie mogli nas cały czas oglądać. Wyniki zostaną ogłoszone po podliczeniu ocen i podane na żywo na wizji. Przygotujmy się wspólnie do obejrzenia II Andrzejkowego Konkursu Tańca "O Puchar Burmistrza Zwolenia" - online i zadbajmy o dobrą wirtualną atmosferę poinformował Dom Kultury w Zwoleniu.

Organizator Dom Kultury w Zwoleniu
Patronat Honorowy Burmistrz Zwolenia Arkadiusz Sulima
Partnerem wydarzenia Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zwoleniu
Patronat medialny obiektywnie.info.pl