21:10 / 31.10.2017

HALLOWEEN W SALONIE STYLIZACJI LUIZY MATYJASZKIEWICZ w Radomiu

©Agnieszka Kęska

 Salon Stylizacji Luiza Matyjaszkiewicz  to wyjątkowe  miejsce wyróżniające się na tle innych salonów specjalizujących się w stylizacji paznokci i rzęs.


©własność salonu         Salon Stylizacji Luiza Matyjaszkiewicz
W poniedziałek, 30 listopada w Salonie Stylizacji Luiza Matyjaszkiewicz w Radomiu, mieszczącym się przy ul. Stanisława Wernera 5/15  na  klientki czekało wiele atrakcji .

Klientki które zagościły do salonu czekała straszna niespodzianka. Krwista herbatka i niezapomniana sesja fotograficzna z "paskudnymi stylistkami".

W pięknym i przestronnym Salonie Stylizacji - Halloween w pełnej odsłonie, dużo strachu, konkurs z nagrodą , nawet serwowana kawa smakowała inaczej niż zwykle.Ten niecodzienny dzień stał się jednocześnie okazją do porozmawiania z właścicielką Salonu Stylizacji z Panią Luizą Matyjaszkiewicz .

Red.
Pani Luizo proszę nam powiedzieć jak to się stało, że otworzyła Pani Salon Stylizacji Luiza Matyjaszkiewicz?

L. Matyjaszkiewicz - Od wielu lat moją pasją są paznokcie, tak rozpoczęłam karierę zawodową i powstało miejsce o nietuzinkowym charakterze, reprezentujące oryginalny desing.

Red. Kto tworzy Pani markę?

L. Matyjaszkiewicz - Moją markę tworzą zdolni, kreatywni  ludzie, którzy kochają swoją pracę i wiedzą, że tworzą coś wyjątkowego.

Red. Pani Salon Stylizacji osiąga sukcesy, jest znany nie tylko w Radomiu, ale również w kraju. Co spowodowało zainteresowanie Pani Salonem.

L. Matyjaszkiewicz - Naszym autorytetem są najlepsi styliści z kraju i zagranicy. Składnikiem sukcesu jest ciągła chęć zdobywania wiedzy i bycia lepszym od samego siebie. Obecnie jestem na etapie instruktorskim szkoleniowcem  dwóch prestiżowych  firm;  Reforma i Secret Lashes. Dzięki nieustannym szkoleniom personelu poszerzam zakres oferowanych usług. Nigdy nie stoimy w miejscu, staramy się dążyć do doskonałości .

Red. Co jeszcze mogłaby Pani dodać o swojej pasji, która stała się zawodem?

L. Matyjaszkiewicz - Realizacja pasji rozpoczęła się w roku 2005. Przez kolejne lata poszerzam swoje umiejętności, nieustannie poszukując innowacyjnych rozwiązań, tworząc nowe miejsca pracy,  jednocześnie starając się sprostać oczekiwaniom klientek. Od 2010 roku oferta salonu została poszerzona o zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs metodą objętościową –Volume. Selektywnie dobierając marki, na których pracujemy dążymy do tego aby nasz znak firmowy stał się rozpoznawalny nie tylko w Radomiu. dodając Panie Redaktorze jeśli Pan pozwoli  - tworzymy zespół, który poza pasją do rozwoju, pracy wykazuje również niesamowity dystans do samych siebie i chęć pomocy potrzebującym. Chętnie uczestniczymy w eventach charytatywnych i wspieramy inicjatywy dobroczynne.

Red. Pani Luizo dziękuję za rozmowę, ten dystans do samych siebie widać w dniu dzisiejszym podczas halloweenowej zabawy.Jedna z klientek powiedziała  -„To salon , w którym jestem klientką od ponad 10 lat, pamiętam jego początki.  Uważnie śledzę ich rozwój bywając na stylizacjach przynajmniej raz w miesiącu. Zawsze jestem bardzo zadowolona z wykonywanych usług. Utalentowana szefowa, odważna kobieta z wielką pasją , którą przekazuje zdolnej załodze( zdolnemu teamowi ). Jak Pan redaktor widzi super atmosfera, niepowtarzalne miejsce na mapie naszego miasta.

Rozmowę przeprowadził Adam Dziedzic

https://www.facebook.com/stylizacjapaznokciluizamatyjaszkiewicz/
 Zapraszamy do skorzystania z usług.