22:07 / 29.07.2018

Fashion Dance Night by Dorota Okólska i przyjaciele 28/07 Galeria LARIN i butik Boca Lupo.

© Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

                                                                                                           WARTO POMAGAĆ! DOBRO WRACA!

W dniu 28 lipca 2018r. Dorota Okólska była organizatorką 3 edycji wyjątkowego wieczoru mody i tańca pt. Fashion Dance Night by Dorota Okólska i przyjaciele 28/07 w radomskim Archiwum Club przy ul. 
Grzecznarowskiego 2.

© Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

Imprezie towarzyszył cel charytatywny zbieranie pieniędzy połączony z licytacją na leczenie, dwóch chłopców z pierwszego i drugiego pokazu z poprzednich edycji "Fashion Dance Night by Dorota Okólska" - Miłoszka chorego na SMA rdzeniowy zanik mięśni i Krzysia chorego na EB pęcherzykowe oddzielanie naskórka.

© Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

W sobotnią noc na czerwonym dywanie pojawiły się piękne modelki w projektach płaszczy na jesień, radomskiej projektantki i tancerki Doroty Okólskiej. Suknie z Galeri Larin od Iriny Małek oraz ciuchy na co dzień z butiku Boca Lupo Marzeny Mnich

Wśród modelek na czerwonym dywanie zaprezentowały się znane osoby między innymi: Anna Matulaniec - Miss Ziemi Radomskiej 2017 i finalistka Miss Polski 2017, Ana Fijałkowska - finalistka kilku tytułów, Sławińska Angelika, Dziadura Aleksandra, Chojnacka Alicja, Sętkiewicz Ewa, Gryz Katarzyna, Zawodnik Kinga, Mital Natalia, Kotala Zuzanna, Bolek Julia, Orzechowska Iza i Kaczor Karolina.

Modelki w pełnym makijażu przygotował Bella Donna Salon Beauty.

Podczas pokazu oprócz modelek i ich dress code zaprezentowały się także najlepsi radomscy tancerze: DorisDanceCrew tancerze Doroty Okólskiej, pokaz Cocoon Pole Dance Academy Magdaleny Ślusarczyk, Marcin Strzelecki w wykonaniu bachaty ze szkoły tanca CMG.

Imprezę charytatywną poprowadziła MARTA RODZIK warszawska dziennikarka, blogerka i fotomodelka. 

© Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

O najlepsze brzmienie muzyczne zadbał niezastąpiony Dj ALEKS 

© Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

Pysznymi pierogami uczestników eventu częstowała Ręcznie Lepione by Zajazd Bajka 

W tą noc licytowano między innymi: plakat z podpisami pięściarzy zawodowych z BOKSERSKIEGO TOWARZYSTWA SPORTOWEGo BROŃ RADOM, voucher na indywidualny3-miesięczny kurs "Angielski o poranku, SHINTAI DAY SPA vouchery na 15 osób -.Zabieg " Zelazko liftingujące" wraz z konsultacją kosmetologiczną na 5 osób,  Endermomasaż z konsultacją oraz badaniem składu masy ciała na 5 osób, Liposukcja ultradźwiękowa z konsultacją i badaniem składu masy ciała na 5 osób od FreeDOM Akademia Językowa. E.Leclerc Radomka Radom przekazał do wylicytowania koszulkę meczową Julity Molendy z sezonu 2017/2018, Restauracji Maxima w Wolanowie oraz Salad Story znajdującym się w Galerii Słonecznej voucher na kolację dla dwojga + butelka wina do wykorzystania w Maximie, zaś w Salad Story bon na letni, orzeźwiający zestaw.
Salon Tkalnia Urody Radom voucher na zabieg rozświetlający z masażem twarzy,dekoltu oraz konsultacja kosmetologiczna. Data ważność 3 miesiące. Marka TRENERKEY licytowano dwa vouchery -  voucher na 2 godzinny kurs "Negocjacje w pigułce" dla firmy (max.5 osób) lub dla osoby indywidualnej o wartości 750zł oraz  voucher na coaching językowy dla osób, które wiecznie zaczynają naukę języka obcego lub life coaching w języku angielskim o wartości 250zł, Ręcznie lepione by Zajazd Bajka przekazał na licytacje pierogową ucztę ze słodką niespodzianką, Catalina Dance Studio przekazało na licytacje: kurs Pierwszego Tańca i miesięczny karnet Latino Fit dla przyszłej panny młodej. Cena wywoławcza 160zł.
BELLA DONNA Salon Beauty przekazano na licytacje - voucher na manicure hybrydowy wolny wybór i pedicure pełny zabieg SPA na stopy oraz voucher Konsultacja i wybrany zabieg na twarz z masażem relaksacyjnym, Szkółka Taneczna Releve Martyna Treter licytowano miesięczny karnet dla dziecka na zajecia w grupie baletu, Marcin Strzelecki ze szkoły tańca CMG miesięczny karnet na zajecia bachaty w CMG, Cocoon Pole Dance Academy przekazał karnet 8 treningów, Pizzeria&Trattoria Tre Colori voucher na kolację dla 2 osób z butelką proseco lub wina, Aquapark Radom 3 miesięczny Karnet OPEN do Aquapark Radom,  który umożliwia nielimitowany dostęp do pełnej oferty Aquaparku - strefa saun, basenów, fitnessu oraz siłowni przez okres 3 miesiecy o wartosci 600zł.

Po bardzo udanej imprezie modowo – tanecznej nadszedł czas na fotki przy ściance w roli głównej Dorota Okólska oraz zabawa do godziny czwartej rano.

Adam Dziedzic