20:12 / 10.12.2019

Za nami IV CHARYTATYWNY BIEG Mikołajkowy Huta 2019

©obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

Charytatywny Bieg Mikołajkowy w Hucie jest częścią ogromnego projektu "Terapeutyczny Ogród Zmysłów", który realizowany jest dla Dzieciaków Huciaków. 

W dniu 7 grudnia odbył się IV Charytatywny Bieg Mikołajkowy Huta 2019, wspaniałe wydarzenie zorganizowane przez Fundacje follow Me i Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Hucie.


©obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

W minioną sobotę ludzie o gorących i wielkich sercach złączyli swoje siły biegowe i wspólnie pobiegli dla Wychowanków ze SOSW w Hucie!

Gościem specjalnym był Marian Woronin – polski lekkoatleta, sprinter.


©obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

Pieniądze ze "startówek" i licytacji mają pomóc w budowie terapeutycznego ogrodu zmysłów dla dzieci niepełnosprawnych intelektualnie i ruchowo

Całą imprezę już po raz czwarty poprowadziła Magdalena Gliszczyńska.

Atmosfera podczas czwartej edycji Charytatywnego Biegu Mikołajkowego w Hucie mimo zimna grudniowego popołudnia była bardzo gorąca. 
Przed startem rozgrzewkę "Zumbową" poprowadziła Kamila Kowalska.


©obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

Odbywały się występy artystyczne wychowanków Ośrodka, licytacje prac wychowanków Ośrodka, Darczyńców i Przyjaciół Ośrodka.
Pieniądze ze startówek i licytacji mają pomóc w budowie terapeutycznego ogrodu zmysłów dla dzieci niepełnosprawnych intelektualnie i ruchowo.


©obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

Adam Dziedzic