22:09 / 10.09.2020

Debiut PAWŁA MOSIOŁKA na 57 Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki Opole Debiuty.

©Pawła Mosiołka

W dniu 4 września 2020 roku po godzinie 00,05 wystąpił radomski wokalista Paweł Mosiołek na 57 Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki Opole Debiuty

Występ Pawła Mosiołka transmitowany był w TVP1 oraz TVP Polonia.-Opole to magia! Tu spełniłem swoje największe muzyczne marzenie, poznałem wspaniałych ludzi oraz przeżyłem niezwykłą przygodę - wpisując się w historię polskiej piosenki, gdzie zaśpiewałem swój autorski utwór "Nie dla czasu" z towarzyszącą mi orkiestrą festiwalową powiedział Paweł Mosiołek.Utwór "Nie dla czasu” Paweł Mosiołek zaśpiewał podczas  57 Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki Opole Debiuty. .


Paweł Mosiołek to wokalista, muzyk, autor tekstów, pochodzący z Radomia. Laureat przeglądów i festiwali artystycznych. W 2010 roku wyróżniony uczestnik programu „Szansa na Sukces”. Na co dzień pracuje jako terapeuta dla osób z problemami psychicznymi.
Dla Pawła w muzyce nie istnieje takie słowo jak granica. Udowadnia to współpracując z muzykami reprezentującymi różne dziedziny i style. Ma na swoim koncie mini-album.
Cechą charakterystyczną tego wszechstronnego Artysty, jest przekazywanie jak największej dawki emocji swoim słuchaczom.
Paweł jest laureatem m.in. RMF Maxxx Festiwal Opole, programu „Szansa na sukces” w TVP2, Muzycznych Kazików.
Był również gościem takich programów jak „Dzień dobry TVN”, czy „Pytanie na śniadanie” emitowanego w TVP2. Był o nim również reportaż w TVP1. Zaśpiewał na Eska Summer City, a także na innych prestiżowych imprezach. Spośród wielu podmiotów artystycznych, zakwalifikował się do programu O!Polskie Przeboje emitowanym w TVP1, pretendując do debiutów w KFPP w Opolu. Był też gościem Muzycznej Jedynki w Polskim Radio na zaproszenie Marii Szabłowskiej.Redakcja Obiektywnie.info.pl gratuluje Pawłowi MOSIOŁKOWI i życzy dalszych sukcesów.