20:03 / 10.03.2020

KOBIETO, DOCEŃ SIEBIE. BO JESTEŚ WARTOŚCIOWA. Spotkanie z okazji Dnia Kobiet w zwoleńskim Kinie ŚWIT.

©obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

Dom Kultury w Zwoleniu był organizatorem spotkania z Małgorzatą Trzaskowską. Wydarzenie odbyło się z okazji Dnia Kobiet pn. "Kobieto, doceń siebie! Bo jesteś wartościowa" w dniu 8 marca 2020r. w kinie "ŚWIT". 

Nad wydarzeniem patronat objął  Arkadiusz Sulima, Burmistrza Zwolenia.

Powitania gościa i uczestników spotkania dokonali: Natalia Anna Wieczerzyńska, Dyrektor Domu Kultury oraz Arkadiusz Sulima, Burmistrz miasta Zwolenia.


©obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic        NATALIA ANNA WIECZERZYŃSKA, ARKADIUSZ SULIMA

W spotkaniu uczestniczyła Małgorzata Trzaskowska, trenerka samoakceptacji i doceniania siebie, life coach w: Małgorzata Trzaskowska Ogród Przemian.

Podczas wydarzenia Małgorzata Trzaskowska wspierała kobiety w docenianiu własnej wartości. Uczyła ich akceptować i doceniać siebie. Wspierała przybyłe na spotkanie kobiety wzmacnianiu poczucia, że są wyjątkowe, ważne i wartościowe, takie jakie są, każda kobieta powinna zaakceptować swoje niedoskonałości i żyć w zgodzie ze sobą. Inspirowała do uważności, bycia w kontakcie ze sobą, życia w samoakceptacji i wyrozumiałości dla siebie samej, zaufaniu sobie i odważnym spełnianiu swoich marzeń.


©obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic    MAŁGORZATA TRZASKOWSKA

Na zakończenie Natalia Anna Wieczerzyńska podziękowała Małgorzacie Trzaskowskiej za wartościową prelekcję nasyconą wiedzą i ogromnym doświadczeniem.


©obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic    MAŁGORZATA TRZASKOWSKA, NATALIA ANNA WIECZERZYŃSKA

Po spotkaniu wszyscy uczestnicy mogli nabyć książkę pt. „Jesteś Wartościowa 10-Tygodniowy Trening Doceniania Siebie.!” autorstwa Pani Małgorzaty.


©obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic    "JESTEŚ WARTOŚCIOWA" KSIĄŻKA AUTORSTWA MAŁGORZATY TRZASKOWSKIEJ.

Opis Książki.
Kobiety. Jesteśmy prawie jak anioły. Z uśmiechem na twarzy podejmujemy najcięższe zawodowe wyzwania i realizujemy je bez mrugnięcia okiem. Opiekujemy się wszystkimi dookoła i szczerze się cieszymy, gdy nasza troska przynosi pozytywne efekty. Jesteśmy miłe, cierpliwe, jak ognia unikamy kłótni i konfliktów. Stajemy na głowie, by nas doceniono. A gdy to wreszcie nastąpi - dostrzeżemy podziw w czyichś oczach, usłyszymy szczery komplement, awansujemy albo otrzymamy podwyżkę - czujemy się jak oszustki. To nie moja zasługa, każdy na moim miejscu zrobiłby to samo, realizowałam tylko powierzone mi obowiązki...
Twoje sukcesy nie są ani kwestią przypadku, ani efektem działania czynników zewnętrznych, ani niczego innego, co jest poza Tobą. To nie inni, to Ty jesteś wartościowa, inteligentna, wykształcona, mądra i skuteczna. To nie w innych, a w sobie powinnaś szukać przyczynków do spełnienia i życiowej satysfakcji. To wewnątrz Ciebie bije źródło samoakceptacji. A że ktoś czasem spojrzy krzywo? Że ktoś Cię nie doceni? Machnij na to ręką. Nie jesteś batonikiem czekoladowym i nie musisz smakować wszystkim. Ważne, abyś smakowała samej sobie. Ważne, abyś w końcu zaakceptowała siebie.


©obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic    MAŁGORZATA TRZASKOWSKA, AUTORKA KSIĄŻKI "JESTEŚ WARTOŚCIOWA"

Małgorzata Trzaskowska — coach, trenerka rozwoju osobistego. Propagatorka autentyczności i życia w zgodzie ze sobą, autorka bloga Ogród Przemian (ogrodprzemian.pl) i licznych artykułów o tematyce rozwojowej, mówczyni. Po kilkunastu latach pracy w międzynarodowych korporacjach zdecydowała się rozpocząć nowy etap swojej zawodowej drogi i obecnie pracuje z kobietami, prowadząc indywidualne sesje coachingowe i warsztaty oraz inspirując i dzieląc się wiedzą na swoim fanpage’u na Facebooku (facebook.com/MalgorzataTrzaskowskaCoach/). Wspiera kobiety w budowaniu pewności siebie i odkrywaniu własnych talentów. Uczy, jak radzić sobie z lękiem przed działaniem i nie przejmować się ocenami innych. Pomaga wyzwolić się z ograniczających schematów, zaufać sobie i zacząć odważnie spełniać marzenia. Inspiruje do uważności, bycia w kontakcie ze sobą, życia w miłości i akceptacji siebie.