22:07 / 14.07.2018

Dużo Kobiet na UROCZYSTYM OTWARCIU SALONU BRAFITTERKA w Radomiu.

© Obiektywnie.info.pl - Adam Dziedzic

W sobotnie popołudnie dnia 14 lipca 2018 roku został uroczyście otwarty Salon Brafitterka w Radomiu przy ul. Moniuszki 26.

Większość przybyłych gości to kobiety, nic dziwnego - Salon Brafitterka , to Świat Kobiet. Salon, w którym można nabyć bieliznę damską, a szczególności wysokiej jakości biustonosze.

 Otwarcia dokonała Magdalena Gliszczyńska z Radia Plus, która przedstawiła program uroczystości i poprowadziła całą imprezę. Wspomniała że Firma Aneta Poneta Brafitterka była nominowana w kategorii Firma MAŁA podczas XXII GALI BIZNESU "GRANITOWY TULIPAN 2018 organizowanym przez Izbę Przemysłową - Handlową Ziemi Radomskiej. 

Podczas otwarcia odbywały się: Konsultacje z projektantką mody, właścicielką marki Sjofne Sylwią Maciołą, Testy bezinwazyjnej metody odmładzania Byas Sensation System oraz Doradztwo żywieniowe oraz bezpłatna analiza składu ciała.

© Obiektywnie.info.pl - Adam Dziedzic

Następnie Aneta Poneta właścicielka salonu Brafitterka. podziękowała wszystkim za przybycie i opowiedziała jak doszło do powstania salonu "Zauważyłam, to wcale nie jest taka łatwa sztuka, aby dobrze dopasować bieliznę, aby była zdrowa i nieszpeciła"...., dodając "znajdowałam w naszym mieście biustonosze, które dobrze się układały, ale wizualnie takie, które mi nie odpowiadały ..,. i stąd był pomysł, idea powstania salonu - Działamy"


© Obiektywnie.info.pl - Adam Dziedzic

Był poczęstunek oraz lampka wina, a wszystko przy akompaniamencie przygrywającego na pianinie, niezwykle utalentowanego radomskiego artysty.

© Obiektywnie.info.pl - Adam Dziedzic

"Brafitterka to miejsce stworzone dla kobiet. Dopasowujemy bieliznę do każdej figury. Dajemy bezpłatną porcję wiedzy jaką kobieta powinna otrzymać w momencie kiedy pojawia się biust" - można przeczytać na stronie firmowej Facebook-a .

Na otwarciu można było spotkać  projektantkę mody i właścicielką prężnie rozwijającej się marki Sjofne Sylwie Maciołę, która prowadziła konsultacje.

© Obiektywnie.info.pl - Adam Dziedzic

W dniu otwarcia salonu wszystkie produkty firmy LR  można było nabyć 10% taniej. Firma LR oferuje szeroką gamę produktów, dzięki którym zadbasz o swoje zdrowie.

ZAPRASZAMY już od poniedziałku do salonu Brafitterka w Radomiu przy ul. Moniuszki 26

© Obiektywnie.info.pl - Adam Dziedzic

Adam Dziedzic