21:10 / 06.10.2020

DOBRY WIECZÓR Z PAKOSIŃSKĄ w drugą rocznicę urodzin Kina ŚWIT w Zwoleniu.

©ObiektywnieTV

Jak powiedział jeden z krytyków: Jeżeli śmiech to zdrowie, to ta kobieta jest nieśmiertelna, a my wraz z nią!

W dniu 4 października 2020 roku o godzinie 19:00,  Dom Kultury w Zwoleniu zaprosił mieszkańców Zwolenia i okolic na program artystyczny pt. "DOBRY WIECZÓR Z PAKOSIŃSKĄ". Wydarzenie odbyło się z okazji drugich urodzin "Kina Świt", a gościem specjalnym była Katarzyna Pakosińska.

Podczas przedstawienia słyszeliśmy specjalnie wybrane utwory w oryginalnych aranżacjach Grupy MoCarta, z multimedialnym udziałem kwartetu smyczkowego. 


©ObiektywnieTV

Katarzyna Pakosińska podczas spektaklu podzieliła się historiami ze swojego życia, odkryła wiele tajemnic nieznanych publiczności, odpowiedziała na wiele ważnych życiowych pytań, ubarwiając przekaz anegdotami i dobrym humorem. Uczestnicy wydarzenia zyskali wiedzę na temat budowania trwałych i pięknych relacji, wytrwałości w dążeniu do własnego szczęścia.

Pakosińska wielokrotnie podczas swojego występu nawiązywała żywy kontakt z publicznością, prowadząc z nią dialog i zapraszając do wspólnej zabawy. Aktorka sprawdzała znajomość ortografii zapraszając na scenę jednego z mieszkańców Zwolenia, drugiego zaś  porwała do gruzińskiego tańca, zaprosiła widownię do wspólnego śpiewania - zabawy karaoke, udowodniając, że "śpiewać każdy może".


©ObiektywnieTV
Podczas całego spektaklu, wystąpienie Katarzyny Pakosińskiej spotykało się z wielokrotnym aplauzem, widzowie ocierali łzy ze śmiechu i wzruszenia.

Na zakończenie spektaklu w ramach podziękowania za znakomity występ, kwiaty wręczyli artystce: Burmistrz Zwolenia Pan Arkadiusz Sulima wraz z Dyrektor Domu Kultury Panią Natalią Anną Wieczerzyńską.

Redakcja Obiektywnie.info.pl informuje, że w Teatrze Kamienica w Warszawie możemy również oglądać monodram "Dobry wieczór z Pakosińską". 

TWÓRCY:
Autor: Krzysztof Jaślar
Reżyseria: Krzysztof Jaślar
Teksty: Andrzej Bianusz, Piotr Bukartyk, Tomasz Jachimek, Krzysztof Jaślar, Ola Obarska, Katarzyna Pakosińska, Wojciech Saramonowicz, Edward Stachura, Andrzej Waligórski, Andrzej Włast, Maciej Zembaty
Muzyka: Artemi Ajwazjan, Janusz Bogacki, Piotr Bukartyk, Filip Jaślar, Jerzy Petersburski, Jerzy Satanowski, Andrzej Zieliński 
Opracowanie muzyczne: Bolesław Błaszczyk, Filip Jaślar, Roman Hudaszek, Paweł Kowaluk, Michał Sikorski
Multimedia: Sławomir Kazulak, Rymek Błaszczak
Kostiumy: Charlotte Tomaszewska
Produkcja: Lena Marcinkowska-Krucka/ Artem House
OBSADA: KATARZYNA PAKOSIŃSKA