20:09 / 14.09.2021

CMG Radom zajęła drugie na Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych Federacji Tańca Sportowego..

©CMG Radom

12 września 2021 r., w Elblągu odbyły się Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych Federacji Tańca Sportowego.

Radom reprezentowały dwie formacje z Klubu Tańca Sportowego CMG prowadzonego przez Cezarego i Monikę Gruszków.

Formacja CMG Radom zajęła drugie miejsce w kategorii: Młodzież + Dorośli styl latynoamerykański.

W kategorii Juniorzy styl latynoamerykański, vice mistrzami Polski została formacja CMG Junior

Zespół obronił srebrne podium sprzed 2 lat ze Skierniewic, gdzie nasi tancerze po raz pierwszy wystąpili w kategorii do 15 lat.

Dziękujemy Trenerom Panu Cezaremu Gruszce i Markowi Michalkiewiczowi za przygotowanie do mistrzostw.

Gratulujemy tancerzom i wierzymy, że złota era tańca formacyjnego już niedługo powróci na nasze taneczne parkiety.

Informujemy, że w dniu 18 września 2021 r. formacje będzie można oglądać na Festiwalu Tańca o Puchar Wójta Gminy Przytyk.