22:10 / 03.10.2017

CAŁKIEM INACZEJ - IDZIE NOWE W ATELIER CHRISTIAN &  DE VU

© Adam Dziedzic Obiektywnie.info.pl
W dniu 30 września 2017 r. w słoneczne sobotnie popołudnie na zaproszenie Justyny Prygiel - menadżerki salonu fryzjerskiego Atelier Christian przybywamy przed godziną 16.00 na ul. Kilińskiego 21 w Radomiu. To tam odbywało się spotkanie pt.
”Wielka przemiana  Atelier Christian &  DeVu”.

 Już na samym wejściu witają nas Iwona Rybińska – właścicielka salonu fryzjerskiego Atelier Christian i Diana Walkiewicz - projektantka i właścicielka DeVu.
 Przybyło wielu gości: dr Paweł Węgrzyn - projektant, Marta Małecka-Krajewska - właścicielka Li Parie, Ryszard Rembiszewski - aktor, prezenter, konferansjer, legendarny „Pan Lotto” wraz z Elą Martinez, Roksana Kozieł - projektantka w Szafirowo, Edyta Kozieł - Ruda Maluje makeup, oraz właściciele Firm:  By Suss - ekspresyjna biżuteria - buty i torebki, Kaya by Karo - firma odzieżowa - moda damska.


© Adam Dziedzic Obiektywnie.info.pl           Diana Walkiewicz i dr Paweł Węgrzyn 

  Na początku oglądamy wystrój pomieszczeń po remoncie i co widzimy z dawnego salonu fryzjerskiego powstał kompleks: salon fryzjerski, salon urody, salon mody sukien szytych na miarę i garniturów męskich, również torebek i butów damskich. 
  W pierwszym z pomieszczeń znajduje się salon fryzjerski prowadzony przez Iwonę Rybińską, jest dużo kwiatów, o które zadbała florystyka Kasia Flore Amore, z boku na stoliku kieliszki z szampanem dostarczonym przez Sławka Jaskulskiego VIP Room Cocktail bar&Lounge. Częstujemy się. W następnym pomieszczeniu fryzjerskim znajduje się kanapa, stolik z posiłkiem, przy którym goście częstują się słodkościami przygotowanymi na tę okoliczność. Po prawej stronie barek a przy nim Marcin Siude z Na Bo Such i Rolls z Radomia, który przeprowadził pokaz i ugościł przybyłych gości, a w szczególności smakoszów sushi Rolls. 

© Adam Dziedzic Obiektywnie.info.pl       Wywiad - Perspektywy Atelier Christian & DeVu

 Z lewej strony zabawiał zespół  młodych zdolnych artystów z kolektywu Prozak live-Eliza Moerke i Paweł Wójcik.
  W następnym pomieszczeniu przeznaczonym tego wieczoru dla kobiet Pani Marta Małecka - Krajewska prezentowała bieliznę damską.
  Zaglądamy do kolejnego pomieszczenia - na wprost manekiny przedstawiające parę młodą, ona w pięknej sukni - projektantki Diany Walkiewicz DeVu, on w garniturze projektanta Pawła Węgrzyna. Przed nimi stoliczek z katalogami mody. Z prawej strony na szklanych pułkach biżuteria oraz obuwie prezentowane przez firmę By Suss, zaś najbliżej wyjścia piękna suknia wizytowa DeVu. Po lewej stronie wiszą suknie i garnitury.

Spotkanie zamieniło się w kameralną imprezę przemiany w piękno. Był tort okolicznościowy.
Rozmowy w kulisach jak również poznawanie się.

© Adam Dziedzic Obiektywnie.info.pl                  Iwona Rybińska z tortem okolicznościowym

 
Iwona Rybińska i Diana Walkiewicz współpracowały, ze sobą od dawna.
 
 W tym dniu powstał nowy rozdział współpracy połączenia dwóch marek Atelier Christian & DeVu w jednym miejscu.
  Te niezwykłe kobiety wspólnie stworzyły wyjątkowe miejsce w Radomiu, gdzie kobieta i nie tylko, bo również panowie za sprawą Pawła Węgrzyna projektanta garniturów,  będą mogli zadbać o siebie w tym wyjątkowym miejscu.

© Adam Dziedzic Obiektywnie.info.pl        Wywiad - Co połączyło Dianę z Pawłem?   

  Zapraszamy do obejrzenia wywiadów przeprowadzonych w tym dniu z głównymi aktorkami tego wydarzenia; o ich planach na przyszłość i jaką rolę w ich wspólnych planach będzie miał dr Paweł Węgrzyn.
Wywiad przeprowadziły gościnnie dla portalu: Rita Kutkiewicz i Edyta Korcz.
 
Na mapie Radomia zaistniało nowe miejsce, które w sobotę w huczny sposób zaprezentowało swoje podboje. To połączenie dwóch znanych marek nie tylko na rynku lokalnym, ale w kraju i zagranicą Atelier Christian & DeVu.
Adam Dziedzic