01:05 / 30.05.2019

BUDOWANIE MISTRZOWSKIEGO ZESPOŁU edycja 9 Brand Elite.

©Obiektywnie.info.pl # Adam Dziedzic

Agencja Kreatywna Noble Brand i Fundacja "Dobry Duszek" były organizatorami 9 edycji Brand Elite pt. "BUDOWANIE MISTRZOWSKIEGO ZESPOŁU", który odbył sie w dniu 29 maja (środa), godz. 18:00 - 22:00, KARO Restauracja, Hotel, Sala Bankietowa, ul. J. Pawła II 2, Mleczków 26-652 Zakrzew k. Radomia. 


©Obiektywnie.info.pl # Adam Dziedzic

Brand Elite to cykl wartościowych wydarzeń biznesowych, mających na celu budowanie przedsiębiorczej społeczności, stawiającej na rozwój osobisty oraz biznesowy, edukację w zakresie budowania i wzmacniania marki osobistej, skuteczne promowanie własnej marki w oparciu o wartości oraz wymianę doświadczeń i nawiązywanie cennych relacji, również biznesowych.

Wieczór biznesowy poprowadziła jedna z organizatorek Anna Słopiecka z Agencji Kreatywnej Noble Brand.


©Obiektywnie.info.pl # Adam Dziedzic

Na początku wystąpiła Irmina Trynkos znakomita skrzypaczka , która została okrzyknięta przez BBC Music Magazine "intensywną i charyzmatyczną nową gwiazdą" oraz "fenomenalnym talentem". Miesięcznik Gramophone uznał ją po prostu za “doskonałą”, a magazyn The Strand nazwał ją "zwinną i ekspresyjną solistką, której równowaga nigdy nie słabnie i świetnie pasuje do jej poczucia władzy i pewnosci siebie”.

" target="">
©Obiektywnie.info.pl # Adam Dziedzic

Anna Słopiecka poinformowała uczestników wieczoru: - Irmina występuje w prestiżowych salach koncertowych na całym świecie tj. Filharmonia Berlińska, Filharmonia Słowacka, Wigmore Hall, Southbank Centre w Londynie, Toronto Centre for Arts, Shanghai Concert Hall oraz ostatnio Concertgebouw w Amsterdamie, gdzie podczas koncertu debiutanckiego otrzymała nie mniej niż 6 owacji na stojąco. Jej nagrania są transmitowane w stacjach radiowych na całym świecie. W ostatnim czasie Magazyn Jewish Renaissance wybrał Irminę na “Artystę Roku”, a jej wywiad i występ na żywo w telewizji BBC Xtra został obejrzany przez ponad 36 milionów widzów na całym świecie.

Powitania gości dokonała Anna Słopiecka słowami -Witamy wszystkich Państwa serdecznie na 9. Wieczorze Biznesowym z cyklu Brand Elite - Spotkania z Marką, pt. "BUDOWANIE MISTRZOWSKIEGO ZESPOŁU. Biznes do Sportu – Sport do Biznesu". dodając
-Jest nam bardzo miło powitać WiceMarszałka Województwa Mazowieckiego Pana Rafała Rajkowskiego, Zastępcę Prezydenta Miasta Radomia – Panią Katarzynę Kalinowską, Dyrektora oraz przedstawicieli Wydziału Obsługi Radomskiej Strefy Gospodarczej: Pana Krzysztofa Turka, Zbigniewa Krzesimowskiego. Witamy Członków Rady Loży Radomskiej Loży BCC Panią Annę Pucułę Porochnenko oraz Pana Dariusza Węgrzeckiego. Witamy Wiceprezes Zarządu Izby P-HZR, Panią Katarzynę Wielochę oraz Członka Zarządu IPH Pana Romana Najduchowskiego. 

Następnie odbyła się filmowa prezentacja Sponsorów, Patronów, Partnerów, Patronów Medialnych 9. edycji Brand Elite. 

Po prezentacji prowadząca zaprosiła do zabrania głosu W-ce Marszałeka Województwa Mazowieckiego, Rafała Rajkowskiego oraz zastępcę prezydent Radomia Katarzynę Kalinowską. 

W pierwszym panelu wystąpił Mistrzowski Duet Rajdowy: MACIEJ WISŁAWSKI & ŁUKASZ BYŚKINIEWICZ,


©Obiektywnie.info.pl # Adam Dziedzic

ŁUKASZ BYŚKINIEWICZ - pasjonat motoryzacji oraz sportów motorowych od najmłodszych lat. Początkowo rajdy i wyścigi poznawał z perspektywy kibica. Później jako dziennikarz połączył swoją pasję z pracą. Od 2004 roku związany jest z telewizją TVN. Od 2007 roku pracuje w TVN TURBO. Pierwsze kilometry w sporcie motorowym to wyścigi na torze. Debiutował w 2009 roku w pucharze Kii Cee'd.  Jest dwukrotnym Wyścigowym Mistrzem Polski (2010, 2011) oraz drugim Wicemistrzem w wyścigach długodystansowych Endurance (2011).
Może się także pochwalić dołączeniem do elitarnego grona kierowców, którzy poprowadzili samochód formuły jeden (Renault F1 Team, 2007). Po przygodzie z wyścigami przyszła kolej na sukcesy w rajdach: wygrana Rajdowego Pucharu Polski 2011 w klasie A6, Wicemistrzostwo Polski w Castrol Edge Fiesta Trophy 2012 (Ford Fiesta R2), Rajdowy Wicemistrz Polski 2013 (Ford Fiesta R2), drugi Wicemistrz Polski klasyfikacji generalnej 2WD 2015 (tu dabelju di) (Renault Clio R3T), wielokrotny zwycięzca Rajdu Barbórka w swojej klasie!
MACIEJ WISŁAWSKI - Jeden z najbardziej utytułowanych i doświadczonych pilotów rajdowych w Polsce. Rajdowy Mistrz Europy w ‘97, czternastokrotny Mistrz Polski.W 1998 startował w eliminacjach Rajdowych Mistrzostw Świata. W 2009 roku zdobył tytuł Wicemistrza Rally America. Ściga się do dzisiaj pilotując największych polskich kierowców rajdowych. Dla kilku rajdowych pokoleń jest symbolem tego co najlepsze w polskim sporcie samochodowym. Startował jako pilot polskich kierowców: Henryka Mandery, Andrzeja Lubiaka. W 1988 wystartował w pierwszym rajdzie obok Krzysztofa Hołowczyca. To właśnie z Hołowczycem świętował swoje największe sukcesy. Dwa razy w karierze wygrał razem z nim Mistrzostwo Polski oraz zdobyli tytuł Rajdowego Mistrza Europy. Pilotował m.in. Leszka Kuzaja i Sebastiana Frycza, Macieja Lubiaka, Kajetana Kajetanowicza, Radosława Type, Andiego Mancina. Od 2010 r. do chwili obecnej pełni rolę pilota rajdowego Łukasza Byśkiniewicza.

W drugim panelu wystąpił: DUET AMP FUTBOL POLSKA: PRZEMYSŁAW ŚWIERCZ & JAKUB LEWANDOWSKI.


©Obiektywnie.info.pl # Adam Dziedzic

JAKUB LEWANDOWSKI - Trener Mentalny Reprezentacji Polski AMP Futbol, Prezes spółki PASJA GDT, Trener, Mentor, certyfikowany coach biznesowy ICC, akredytowany konsultant Insights Discovery, certyfikowany praktyk NLP. Swoje bogate doświadczenie oraz unikatowe kompetencje zdobywał w polskich i międzynarodowych koncernach. Prowadzi coaching biznesowy, warsztaty i indywidualne procesy mentoringowe dla top menedżerów oraz szkolenia z zakresu psychologii sprzedaży, przywództwa, zarządzania ludźmi i motywacji. Współtwórca i członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu. Ekspert biznesowy w TVN BiŚ, TVN24 i prasie branżowej. Współautor i inicjator projektów rozwojowych prywatnych uczelni wyższych w Polsce. Wykładowca na studiach podyplomowych i MBA. Trener mentalny Polskiej Reprezentacji AMP Futbol.
PRZEMYSŁAW ŚWIERCZ- Trener, Kapitan Reprezentacji Polski w AMP Futbol Polska, zawodnik Husarii Kraków. Prowadzi szkolenia z zakresu motywacji, obsługi klienta, komunikacji, zarządzania ludźmi i zespołem. Przechodził wszystkie szczeble struktury firmy, zaczynając pracę od podstaw jako ratownik i instruktor pływania, kończąc na stanowisku dyrektora ds. sportu. Zaczynał od nauki zarządzania sobą, kończył na zarządzaniu zespołami. Za swoje największe sukcesu uważa wspaniałą rodzinę - Żonę, dwie piękne córki, cudowne rodzeństwo i kochającą Mamę. To wszystko pozwala mu myśleć o sobie, że jest szczęśliwym człowiekiem. Sportowy sukces to trzykrotny Mistrz Polski w AMP Futbolu, jako zawodnik Husarii Kraków. 4 miejsce na Mistrzostwach Świata i 3 miejsce na Mistrzostwach Europy w AMP Futbolu.

Anna Słopiecka podziękowała za wartościowe prelekcje nasycone wiedzą i ogromnym doświadczeniem. mówiąc -Wierzymy, że te wskazania pomogą nam w budowaniu silnych i trwałych zespołów w naszych firmach, organizacjach.

Po prelekcjach nastąpiła licytacja. Pieniądze z licytacji przekazane zostaną do Fundacji "Dobry Duszek"

" target="">©Obiektywnie.info.pl # Adam Dziedzic

Odbył się krótki konkurs pt. "Skojarzenia marki" z wartościowymi nagrodami, podczas którego widownia zapoznała się bliżej z markami sponsorów 9 edycji Brand Elite: Nefretete Day Spa – Justyna Skarbek – Pajdzińska, iHome – Rafał Gębura, ROMAR Dealer Jeep & Fiat, Małgorzata Janas – Artystyczne Szycie Firan, Agencja Kreatywna Noble Brand, Fundacja Dobry Duszek. Zwycięscy otrzymali zaproszenia lub Vouchery.


©Obiektywnie.info.pl # Adam Dziedzic

Na zakończenie organizatorki Anna Słopiecka i Małgorzata Patynowska zaprosiły na część networkingową, zachęcając do nawiązywania nowych wartościowych kontaktów, wymianę wiedzy, doświadczeń oraz pyszny poczęstunek przygotowany przez Restaurację Hotelu Karo oraz partnerów: Soczek z Doliny Radomki, Cukiernię Monia, Czas na chleb, KARO Restauracja, Hotel, Sala Bankietowa.


©Obiektywnie.info.pl # Adam Dziedzic

Adam Dziedzic