21:04 / 13.04.2018

BĄDŹ KOBIETĄ, KTÓRĄ CHCIAŁABYŚ SPOTKAĆ! czyli interaktywne warsztaty motywacyjne dla kobiet w Zwoleniu.

©Adam Dziedzic - Obiektywnie.info.pl

W dniu 12 kwietnia 2018 r. odbyły się  interaktywne warsztaty motywacyjne dla kobiet pt.. "BĄDŹ KOBIETĄ, KTÓRĄ CHCIAŁABYŚ SPOTKAĆ!" .Odbyły się w restauracji Vanilia House Zwoleń ul. Jana Pawła II 30.

Wydarzenie miało charakter szkoleniowo-warsztatowy.

©Adam Dziedzic - Obiektywnie.info.pl

Organizator: FOLLOW ME.

Warsztaty otworzyła: Iwona Paszkiewicz - Prezes Zarządu FOLLOW ME.  Przywitała przybyłego gościa i uczestniczki warsztatów , która jednocześnie przekazała słowo wstępu..

©Adam Dziedzic - Obiektywnie.info.pl

Poprowadziła warsztaty Paulina Smaszcz-Kurzajewska - dziennikarka i prezenterka telewizyjna, trener autoprezentacji i rozwoju osobistego.
Od 15 lat trener, coach, mówca motywacyjny, wykładowca, praktyk biznesu. Pełen pasji, wiary, uniesienia, oddany ludziom.

©Adam Dziedzic - Obiektywnie.info.pl

Paulina Smaszcz - Kurzajewska w prelekcji pt.: "BĄDŹ KOBIETĄ, KTÓRĄ CHCIAŁABYŚ SPOTKAĆ!" .
zdefiniowała pojęcia z zakresu wystąpień publicznych, nawiązywania kontaktu, mowy ciała, precyzyjności wypowiedzi. poruszyła następujące tematy : wystąpienia publiczne i medialne, nawiązywanie kontaktu, autorytarność wypowiedzi, wzbudzanie zaufania, precyzja wypowiedzi, siła mimiki i siła głosu.

©Adam Dziedzic - Obiektywnie.info.pl

Swoim werbalnym i niewerbalnym sposobem przekazu, nawiązała interakcję z uczestniczkami, które chętnie i aktywnie  włączały się w warsztatowe zadania.

©Adam Dziedzic - Obiektywnie.info.pl

Atmosfera była wyjątkowa, pełna blasku, humoru i entuzjastycznego nastroju.

Dla ponad 80 kobiet to była możliwość zdobycia wiedzy o sposobach autoprezentacji, szansa na inspirację, poczucie jedności w problemach i rozwiązaniach, wyzwolenie energii kobiecej i podniesienie poczucia własnej wartości oraz pogłębienia wiedzy o zasadach udanych wystąpień publicznych. 
©Adam Dziedzic - Obiektywnie.info.pl

Po zakończeniu prezentacji w czasie wykonywania zdjęć uczestniczek z Paulina Smaszcz - Kurzajewska rozpoczęły się rozmowy w kuluarach.

Fundacja followMe powstała by łączyć ludzi poprzez ciekawe inicjatywy. Celem fundacji jest wspieranie rozwoju osobistego, aktywizacja zawodowa, inspirowanie i motywowanie do kreatywnego działania. Mając świadomość tego, że wspólnie możemy zdziałać więcej, dążymy do integracji ludzi z pasją. Chcemy w sposób realny wpływać na rzeczywistość i zmieniać świat na lepszy. 
Adam Dziedzic